SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer z kreatyną podczas cyklu kreatynowego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Ekspert-SFD z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
Witam!
Mam następujący dylemat... Otóż jestem na cyklu z kreatyną już miesiąc i powoli go kończę. Jednak chciałbym teraz zacząć przyjmować gainer. Jest to ActivLab Mass up. Niestety ma on w sobie kreatynę, a według zalecanych dawek przez producenta, przyjmowałbym dziennie 4g kreatyny zawartej w nim. A nie chce mi się czekać kolejnego miesiąca, bądź dwóch. Więc to wygląda tak jakby to był długi cykl kreatynowy. Czy nie wpłynie to na przyszłe cykle? Proszę o sensowne odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
gainer bierze się wg braków w diecie a nie tak jak napisze producent;)
Kreatyne bierze się w standardowym cyklu 8-12 tyg
Chyba że z fazą nasycenia to wtedy 6 tyg styka
Po pytaniu z gainerem śmiem stwierdzić że diety nie masz a jeśli jej nie masz to odpuść suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
4 tyg i konczysz cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
Niee, mam zamiar nasycić. Cykl będzie trwał 6 tygodni. Myślę, że to dobre rozwiązanie. Daniel97n dietę mam, aczkolwiek czasami trudno mi się do niej stosować, ponieważ nie mam mozliwości wziąć jakiegoś wartościowego posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
a z jakiego powodu nie masz możliwości wziąć pełnowartościowego posiłku gdzie kol wiek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dokoncz mono i mozesz wejsc na tego gainera. Cykl sie przedłuzy. Stosujesz tyle ile masz braków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
Daniel97n w internacie trudno o dobre żarcie :) A moglibyście wyrazić jeszcze opinię na temat tego gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
A ile masz $?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
bierz z sfd mass activator dobry tani za 3kg płacisz 65zł +wysyłka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
No tak do 80 zł max. Dzięki Daniel ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór spalacza

Następny temat

BPI 1 M.R VORTEX

WHEY premium