SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia a alkochol

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 193 Wiek 0 dzień Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
śiłownia a alkochol. Cześć wczoraj po siłowni zjadłem co miałem zjeść i wybrałem się na melnage . pękło 10 litrów wódki na 8 osób. Także ostro przesadzam. mam pytanie jak wielki wpływ ma to na zmęczone mięśnie ? Czy ma raczej niewielki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
Mnie szczerze to juz nie kreci jakos alkohol jak dawniej :P
Nie pamietam kiedy ostatnio cos pilem ^^

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
To zależy ile i co pijesz. Jak od czasu do czasu wyskoczysz na pare piwek to nic sie nie stanie. Wódka niestety ścina białko, a w takich ilosciach to juz w ogole. Zreszta sam powinienes to odczuc, ja po "ostrym" piciu od razu mam mniej sily. + wiadomo, ze to puste kalorie + wali po watrobie.

Zmieniony przez - Insio w dniu 2009-01-17 11:40:50

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 530 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2545
wódka ścina białko, w takich ilościach to już w ogóle...=P, jak już nie możesz wytrzymać to weź sobie odpuść trening tego dnia wypij parę piwek( bo mniej alko), raz na jakiś czas, aha, i jak bierzesz odzywki które zatrzymują wodę w mięśniach i jeszcze potem ćwiczysz to to jest bez sensu...

Jaki jest najlepszy widok z rana?
-Widok spompowanego ciała!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Jak wyzej ale z tego co wiem to chyba browar tez scina? jak Seba~ powiedzial jesli bierzesz np.krete to ona nawadnia organizm... a wodka itp. odwrotnie ODWADNIA wiec nie mozesz wtedy spodziewac sie rezultatow z supli...Ale gdyby takie cos mialo juz miejsce to staraj sie pic przy tym duzo wody.Pewnie ze raz na jakis czas(impreza etc.) mozna sobie pozwolic ale zeby nie walic libacji co tydzien browc raz na jakis czas napewno nie zaszkodzi... Moje zdanie

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja słyszałem że jak spożywamy dużo białka i pijemy to ponoć mała bania jest,jest to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 193 Wiek 0 dzień Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
no sporadycznie pije tak 2-3 razy w tygodniu, czasami jest to 3-5 piwek czasami 5-8 i zabawa do rana. Nie biorę żadnych supli prócz zma i glutaminy. Ja chciałbym się dowiedzieć czy nie jest tak że jak ćwiczę i pije to czy nie jest jeszcze gorzej niż w ogóle bym nie ćwiczył. Chodzi mi o to że ćwiczę 4 razy w tygodniu i co jeśli tego samego dnia mam zamiar ćwiczyć a potem iść na melange ? Czy lepiej sobie darować trening w tym dniu ? czy nie zaszkodzi ?

Zmieniony przez - MinisterPL w dniu 2009-01-17 13:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Chodziłem ponad 7 miechów przy uskutecznianiu melanżu, piciu mniejszych i większych ilości, częsciej i rzadziej. I powiem jedno. Na chooj mi to wyszło. Przez 3 miechy bez picia,"poszło" mi do przodu więcej niż przez pół roku. Nie polecam picia dużych ilości, alko jest dla mądrych ludzi a nie dla meneli:)

peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 193 Wiek 0 dzień Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1056
Przeczytałem artykuł o piwie i jestem wręcz zachwycony, zawsze przy alko dużo jem,gdybym nie pił w ogóle chyba bym nic nie jadł bo to właśnie alkohol wzbudza we mnie apetyt. W dni przy których nie pije potrafię zjeść ze 2 kanapki na śniadanie nie wielki obiad i tam jakąś kolacje z 2 kromek chleba i wędliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
minister to ty jesteś alkoholik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Nawet jak sie malo pije jak ja np to czuc przynajmniej mi ze sila mi spier.dala, czestsze melanze to daj se spokoj z silką. Sport albo alko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetkę kształtuje dieta

Następny temat

Dieta na redukcje do oceny

WHEY premium