SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słaba klatka :( pomocy!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
czesc. najpierw napisze cos o sobie cwiczylem ok 5 lat ale teraz mialem pół roku przerwy. waże 98 kg przy wzroscie 191cm. chode tez raz wtygodniu na karate. Ale mam duzy problem. mam bardzo slabo klatke rozwinietą w porownaniu do łap. chcialbym troche powiekszyc klate ale zebym tluszczem nie zarosł bo latwo go lapie:( a zarazem chce z brzucha troche sadelka zgubic. co mi radzicie? jak mam cwiczyc? co ile razy w tygodniu? dodam jeszce ze cwicze 3 razy w tygodniu:
dzien 1: klatka+tric
dzien 2: barki+bic
dzien 3: plecy+nogi

moge cwiczyc 4 razy w tygodniu i wlasnie prosilbym o taki plan tyle zeby mi sie dobrze klatka rozwinela znaczy sie UROSŁA! prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
oki dzieki bardzo :) w takim razie ide mase lapac:)

jakby ktos mial jescze jakies pomysly to zapraszam do dzielenia sie swoimi opinniami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
zaopomnialem dodać ze dnia 2 ćwicze też przedramie. co 2 dni robie brzuszki na lawce skocnej i kazdego dnia po treningu pobie aeroby (trwaja ok 1 godziny) prosze o szybka pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 477 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5051
PON
klata-triceps-brzuch
SR
nogi-bary-brzuch
PIA
plecy-biceps-przedramie
albo albo odwrotnie w jaki ci dzien pasuje
dobra dieta i rosniesz jak trza a brzuch spada elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Połączenie do bani.

Sporóbuj

1-nogi+barki
2-w
3-plecy+bice
4-w
5-klatka+trice
6-7-w

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
albo tak:

dzień 1: klatka + triceps + brzuch
dzień 2: plecy + biceps + przedramię
dzień 3: wolne
dzień 4: barki + kaptury
dzień 5: nogi + brzuch
dzień 6: wolne
dzień 7: wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
dziekuje bardzo:) slyszalem ze ludzie na tym forum chetnie udzielaja informacji ale nie wiedzialem ze az tak szybko:) doceniam doceniam:)


ale jeszce jedno: bo ja na treningach bardzo mocno katuje wszystkie miesnie, czy to dobrze? zwlaszcza klate mecze i to bardzo (po treningu pompki nie dam rady zrobic)


a dieta musi byc raczej bialkowa, co? bo jak sie wegowodanami napcham to pewnie tluszczem zarosne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
a moze jeszce dozucic w malych ilosciach jakiegos spalacza tluszczu do tych cwiczen(zwlaszcza do aerobow)?? moze l-karnityne treca albo thermo fat burner bo slyszalemz e dobry jest. co o tym sadzicie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
po treningu powinienes jesc więcej białka. Wegli tylko trochę tak by miec energię na regenerację.


jeśli ćwiczysz na masę to nie powinienes katowac mięsni. Nie wiem co rozumiesz przez katowanie, ale jesli robisz bardzo duzo serii i powtórzen to nie cwiczysz na masę lecz na rzeźbę lub ŚMIERĆ
na klatke rób 4 ćwiczenia po 3 do 4 serii w każdym. No i po około 12 powtórzeń w kazdej z serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
nie dasz rady zbudowac duzej klaty (masa) i zrzucac kilogtramy jednoczesnie (rzeźba).
Najpierw rzbuduj klate, rób masę, a dopiero potem zacznij rzeźbe w której pomocne bedą fut burnery, green tea.
L-karnityna to badziew moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Najpierw zdecyduj czy chcesz się teraz rzeźbić czy zrobić ładną klatkę, bo jednego i drugiego na raz nie da się zrobić - kwestia diety. Jeżeli wolisz pracować nad klatką to napisz jak ją trenowałeś do tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
moj trening klatki:
ćw.1 wyciskanie (szeroki chwyt) na poziomej lawce 5x,10,10,8,8,8
wyciskanie sztangielek na skosie (ok 30 stopni w gore) 4x10,10,8,8
wyciskanie waskie lawka pozioma 4x8
rozpietki skos 3x 10
rozpietki na poziomej lawce 3x10

Narazie chce klate rozbudowac i to tak najbardziej jak sie da:) bo reszta wyglada calkiem niezle tylko ta klatka jakos tak mi sie niebardzo podoba

to moje wymiary:
biceps 46cm
klatka 127cm
w pasie 87cm (to efekt zimy:( )
udo 70cm
łydka 48cm
wagę i wzrost juz podawalem ale napsize jescze 98kg i 191cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Isc w siłe czy sie rzezbic?

Następny temat

CZY TO JEST DOBRY PLAN TRENINGOWY

WHEY premium