SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja początki proszę o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 334
Powiem Wam że tego ostatniego posiłku mogłam nawet nie jeść, bo nie czułam głodu. Zjadłam bo wiem, że trzeba więcej kcal. Głodu nie czuję.. W sumie to wydaję mi się, że i tak dużo jem. Wcześniej też jadłam w takich ilościach tylko po prostu gorsze, nie zdrowe rzeczy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak porządnie poćwiczysz, to Ci się tak metabolizm rozkręci, że Ci z głodu oczy zassie do środka zobaczysz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1240
O 20:30 NIE JEMY WEGLOWODANOW ! WYRZUĆ CHLEB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 334
w ogóle mam tego chleba nie jeść czy tylko wieczorami ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Maciej przeczytaj podwieszone tematy zanim się wypowiesz
https://www.sfd.pl/Informacja_dla_osób_chcących_zabrać_głos_w_dziale_Ladies!-t684069.html

Chleb jest w porządku, jeśli jest na zakwasie i ma skład: mąka żytnia razowa, sól, woda. Inne odpadają. No i najpierw skup się na tym, żeby jeść czysto i odpowiednio dużo, a potem takie szczegóły jak węglowodany na noc...

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-09-09 10:58:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 334
Dzisiaj 4km szybki spacer, trochę ćwiczeń w domu. Jem mniej niż zalecacie, bo moje treningi w porównaniu do Waszych to pikuś. A u mnie strasznie z kondycją. Aha i nie głodzę się ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
a 1000 kcal to nie głodzenie się ? robisz wszystko aby twój brzuch był co raz większy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 334
Dlaczego coraz większy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Bo wlasnie takimi 'dietkami' jakie praktykujesz rozwalasz sobie gospodarke hormonalna. Sluchaj, albo bedzie jesc tak jak jest tu zalecane, albo naprawde nie ma sensu ciagnac tego... Jesz w zakresie 700-1100 kcal czyli duzo ponizej swojego BMR...
jak chcesz sie glosdzic, sas naprawde inne fora, gdzie ci jeszcze przyklasna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 334
Ok ja rozumiem, że wy jecie 1800 kcal dziennie, ale Wy mega dużo ćwiczycie i w ogóle. A ja? Po głupim spacerze byłam trochę spocona.. Jeśli zacznę więcej ćwiczyć to na pewno i przyjdzie mi ochota na jedzenie. A teraz żeby jeść według waszej normy musiałabym jeść na siłę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE

Następny temat

ODCHUDZANIE !!!

WHEY premium