SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rAszek - FROM START TO NOW

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1453
jak na 90 kg to cieniutko;/ no ale zaczynałes od 85 wiec to chyba dlatego

Cwicze bo lubie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
redukcja by się przydała... po redukcji niewiele zostanie, lecz wtedy zacznij robić masę lecz z głową ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
@raszek
Człowieku, albo masz 13 lat i jesteś pro hejterem, albo już nie wiem..
Ludzie komentują, szału nie zrobiłeś, do tego staż króciutki.
Jeżeli potrzebujesz porównania na kolejne lata, zrób sobie na pulpicie folder i tam wklejaj zdjęcia z różnych okresów wraz z datami i wymiarami. Nie podoba mi się w Tobie, że strasznie arogancki jesteś. To przeważnie cecha ludzi wybitnych, Ty póki co w moim odczuciu taki nie jesteś (tu czyt. sylwetka). Chłopaki komentują, a Ty im szperasz po profilach i ciśniesz na ich ciała.
Co do pierwszego gościa może i miałbyś rację, gdyby Cię nie skontrował tym, iż ćwiczy pod sporty walki.
Co do śledzia.. Nie pogrążaj się kolego.. Jeżeli za 12 lat osiągniesz tyle co on to i tak będzie dobrze, póki co do pięt mu nie dorastasz, a jego staż nie czyni go kiepskim, wręcz przeciwnie
Ponadto straszny z Ciebie hipokryta. Uzewnętrzniasz się tu jak to chamstwa nie znosisz, co zauważyłem jednak jesteś najbardziej chamską osobą w tym temacie. Mówię co zauważyłem, co myślę.
Nie wyzywam Cię, nie ubliżam Ci. Choć jestem jeszcze nastolatkiem, uważam, że nawet ja jestem za stary na takie akcje
Co do zdjęć.. Instruktorem fitnesu, jak i trenerem kulturystyki nie jestem, na moje oko jednak progres jest.. Tylko nie w tę mańkę. Dobrze spożytkowałeś karnet na solarium, to tyle.

P.S. Nie no do nóg nie mam najmniejszych obiekcji, progres na dużyyyyy ++

Powodzenia, zdrowia

Zmieniony przez - Nalas w dniu 2010-06-08 23:26:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
bez napinki.

Sledziu - zluzuj poślady bo ban poleci nie tylko za wypowiedzi tu ale i w innych tematach.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Odświerzam, nowe fotki. Podbijam: staż od czerwca 2009 wiek 17 lat











Jak chcesz hejtować to nara :/ wyrażanie opini negatywnych jak najbardziej ok ale prosze nie w prostacki sposób. Nie umiem napinać szerokości dobrze, czasem wyjdzie ale tym razem nie wyszło :(

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Nogi bardzo ładnie. Wymiary wszystkiego chyba spadły ( kosztem rzeźby ) ?

Plecy najbardziej odstają .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
jest dobrze, nogi ok, pozdrawiam i progresu zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
FOG_ powiem szczerze, że nie mierzyłem obwodów, jedynie wage i patrzalem w lustro.

Plecy poprawiam ciągle... pracuje ciężko nad szerokością, na treningach się nie o****dalam.

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2010-08-14 17:50:23

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1485
czworogłowe ud ładnie, łydki także widzę że redukcja idzie pełną parą ^^. Powodzenia życzę w dalszych treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
a idzie idzie ;) mam partnera treningowego bez ktorego treningi pewnie by nie szły w 100% możliwości ;) zawsze przyda się pomoc w ćwiczeniach ;D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po redukcji

Następny temat

105kg,182cm,aktualny cel-poprawa jakości

WHEY premium