SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rAszek - FROM START TO NOW

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
ładny progres, SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6432
"jak na 90 kg to cieniutko;/" nie patrzcie na wage to nic nie znaczy, mozna wazyc malo a wygladac na 10kg wiecej i na odwrot, juz pomijajac kwestie wzrostu;)
wg mnie jest roznica, nie rozumiem ze kazdy po roku to powinien odrazu byc wielki, progres widac na moje oko;) nie sluchaj jakichs typkow co pisza ze do dupy sam jak jestes zdrowo patrzacym czlowiekiem to wiesz czy robisz postep czy nie, a sledz to faktycznie pojechal po calosci wg mnie, nie wiem dlaczego ale nie bylo potrzebne pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
dzisiaj rano się ważyłem i wyszło 84.3 , 90 kg to było po cyklu masowym (ostatni dzien), podlany wodą i fatem (jak to po masie). ale w redukcje bawie sie do końca sierpnia, mysle ze zejde do 81-82 i potem jade 6 miechów masy a może nawet wiecej, zalezy jak to wszystko będzie wyglądać :) no i potem taka konkret wycinka do 8-10% BF myślę że już będę mial odpowiednią ilość mięcha żeby to osiągnąc ;)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Ok. Odświerzam bo wrzucam nowe fotki, obecnie na masie jestem do konca lutego, waga 90kg czyli tylko 5kg wiecej niz bylo na poczatku zabawy z silownia ale przy duzooo mniejszym bf :) Fotki takie se bo troche musialem zamazac -_-














Nadal pracuje nad plecami i klatką, mysle ze plecy juz sa w miare a klatka jeszcze troche z nia trzeba powalczyc. Mysle ze najlepsze z plecow sa prostowniki nie wiem czy sie zgodzicie :) Staż troche ponad rok z czego niecaly rok przemyslanego treningu, jak patrze na fotki z poczatku i teraz to mysle ze krzywdy nie ma ale mogloby być lepiej :D

PS: wuchta dobry człowieku prosiłbym o zmiane tematu na: rAszek - str. 1,4,5 - jesli to czytasz oczywiscie :D

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2010-10-31 17:17:28

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
progres jest i wlasnie to sie liczy!!

napisz jak z dietą obecnie ;] zbilansowana? czy nie

SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
na masie nie trzymam sie scisle diety niestety ale sa dni ze nie podjadam i wtedy rozklad btw wyglada tak: 3g/1g/5g i jeden gram wegli mniej w nietreningowe :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
czyli zbilansowana ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
dokladnie :D w profilu mam napisane od dawnaaa... :D trza bylo zerknac :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9359
Plecki i nogi ładne Tyraj barki i klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Odświeżam temat, bo nie chce zakładać nowego chociaż patrząc na pierwszą stronę to wstyd :P

Fotki robione tydzien temu ponad, po przerwie od treningów (przerwa 2 tygodnie - wakacje) i ponad 2-3 miesiące przerwy od diety, jedyne posilki jakieś ogarniete jadlem okolotreningowo.

Teraz robie mase, pozwalam sobie na sporo bo jem swoje 5 posilkow dziennie + pomiedzy podjadam to na co mam ochote.

FOTKI:

















Koniec maja (przed wyluzowaniem sie) wygladalo to jakos tak:




Przepraszam za jakość fotek.

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2011-08-08 21:04:16

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po redukcji

Następny temat

105kg,182cm,aktualny cel-poprawa jakości

WHEY premium