SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rAszek - FROM START TO NOW

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Witam,

obecny na tym forum jestem już sporo czasu. To mój pierwszy temat w galerii zdjęć, zakładam go po to aby mieć porównanie czy ide w dobrą strone :)

Mój staż wynosi równy rok bo zacząłem ćwiczyć w czerwcu 2009 roku. Jednak miałem małe pojęcie na temat tego sportu i diete zacząłem stosować w wrześniu tamtego roku. Przygodę z siłownią zaczynałem jako grubasek więc sporo z tego czasu przeznaczyłem na redukcje i jeszcze sporo musze przeznaczyć, własnie jutro zaczynam wycinkę.

*** PAŻDZIERNIK 2009 ***

Waga: 85kg

















*** CZERWIEC 2010 ***

Waga: 90kg





















"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Do plażowego sporo brakuje, szczerze to teraz obwodów nie mierze a na wage wejdę od świeta, trenuje cały czas, staram sie dostarczać jak najwiecej kalorii( niekoniecznie z jedzenia dietetycznego ) ale konkretne 4-5 posiłków zawsze jest + jakieś dodatkowe.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1832
wiecej solarium...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Wycinka na pewno się przyda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9635
zacznij redukcje .

"Szybko żyjesz,szybko umierasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
solara bardziej podkreśliła kształty ale jako takiej różnicy ja tu nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
daj spokoj...


pzdr

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Connecting oj majster, co ty wiesz... http://foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=1/images2010/20100516133408.JPG 

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
Dział galeria zdjęć więc oceniłem i tyle, i jak byś nie zauważył mam częste kontuzje, tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
spoko, oczywiscie ze mozesz dawac opinie :)ja tez dalem swoja :)

i tak jestem zadowolony z tego co zrobilem w rok, bo waga tylko 5 kg wiecej a w chooj wiecej miesni i duzo mniej tluszczu. moze fotki tego nie oddaja, trudno :) do tego wlasnie skonczylem mase i podlany jestem, ale po redukcji kratke widac :) zobacze jak to wyjdzie

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
nie mozna ocenic progresu obiektywnie bo sie zbyt mocno opaliles a to daje bardzo wiele..
wg mnie progres jest ale nie znaczny, gdyby twoja skora miala ten sam kolor mozna by powiedziec cos wiecej

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7912
ważne że Ty widzisz i czujesz różnice. Bo jak sam przyznałeś jutro zaczynasz redukcję, czyli masz za duży bf. A mając większy bf trudniej dostrzec zmiany.

A co do mnie moja sylwetka nie jest priorytetem, nie mam zamiaru zostawać kulturystyką, idę bardziej w sporty walki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po redukcji

Następny temat

105kg,182cm,aktualny cel-poprawa jakości

WHEY premium