SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze ocenic moj trening na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
Prosze ocenic moj trening:

Poniedzialek

KLATA:
- Wyciskanie sztangi na lawce poziomej
- wyciskanie sztangi na lawce skosnej (glowa w gore)
- rozpietki w siadzie z maszyna (na ktorej maszynie lepiej, bo sa dwa rodzaje?)

TRICEPS:
- WYCISKANIE „FRANCUSKIE" SZTANGI W SIADZIE
- PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC


Sroda

PLECY:
- ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) (do mostka)
- to samo co wyzej, tylko ze za glowe
- PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM

BICEPS:
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM NA „MODLITEWNIKU"
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC

Piatek

BRZUCH
- SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ
- UNOSZENIE NÓG W PODPORZE
- SKŁONY TUŁOWIA Z LINKĄ WYCIĄGU KLĘCZĄC
- SKŁONY BOCZNE NA ŁAWCE

NOGI
- WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY(MASZYNIE)
- PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE
- WSPIECIA NA PALCE W STANIU

Mam 16 lat, waze 65 kg, i mam 180 cm wzrostu. Chcialbym zdobyc troche masy, a potem ja wyrzezbic. cwiczylem na silowni okolo 2 tygodnie, tylko ze wszystkie grupy miesniowe codziennie. wiem ze to zle, i chce zaczac powazny trening. Prosze mi pomoc rowniez w orientacyjnym podaniu liczby serii i powtorzen, kolejnosci cwiczen i czy powinno sie podnosic w kolejnych seriach coraz wieksze ciezary, czy zaczac od wiekszego i zmniejszac?? i od ilu procent ciezaru maksymalnego powinno sie zaczac? Trening chcialbym rozpoczac juz od poniedzialku. Dziekuje wszystkim za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
rób po 4 serie i jeśli chodzi o progresje to nie jestem zwolennikiem tej metody,masz robić wszystko na maksa

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
i jeszcze chcialbym dodac, ze na silownie chodzilem 2 tygodnie, ale w domu cwiczylem brzuszki, pompki i cwiczenia z hantlami juz jakies 1,5 roku. A poza tym da sie pogodzic moj program treningowy z tym, ze we wtorki i czwartki mam 2-godzinny trening piłki ręcznej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 145
Witam. Jak na poczatkujacego to masz niezly program cwiczen. Doloz jeszcze jakies cwiczonka na triceps np.siedzac,uginanie lokcia nad glowa lub prostowanie lokcia w sklonie do tylu.Aha na bica tez by sie przydalo np.podciaganie na drazku.Rob do 10-12 powtorzen po 3 serie na kazde cwiczenie.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
Jeszcze prosze o pomoc w doborze kolejnosci cwiczen. I czy w kolejnych seriach powinno sie zwiekszac ciezar, czy zmniejszac?? I jeszcze jedno pytanie. Jak zaczne cwiczyc mom trenigiem na mase, po ilu miesiacach cwiczen bede mogl zaczac cwiczyc nad rzezba??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 145
Powinienes z kazda seria zwiekszac obciazenie, a zmniejszac liczbe powtorzen... NA drugie pytanie nie umiem CI odpowiedzec... Pozdro dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
dzieki. trening zaczalem juz od dzisiaj:D jak zaczne widziec efekty to dam znac:D pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 145
Witam. Sprawdzales juz rek. w wyciskaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
nie bardzo zrozumialem pytania misiu. Bylem wczoraj na treningu i robilem trening piatkowy, czyli brzuch i nogi:D a swoja droga mam dziwne uczucie dzisiaj, bo mam pierwszy raz w zyciu zakwasy na brzuchu:D nigdy nie mialem po zwyklych brzuszkach:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
ok misiu, chyba wiem o co chodzi w pytaniu. o rekord w wyciskaniu, czyli ile najwiecej wycisne na laweczce, tak?? nigdy nie probowalem bic rekordu, bo nigdy tak bardzo nie cwiczylem tego. Ale kiedys u kolegi podnioslem jakies 48 kg kilka razy. wiecej nie probowalem, bo nie mial wiecej obciazen. ale mysle za 50-55 by mi sie udalo wycisnac. Sprawdze w poniedzialek i dam znac. To wtedy ile procent ciezaru maksymalnego powinienen podnosic na treningach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1024
czy jeszcze ktos oprocz Misiu007 moze mi pomoc??:( dzieki misiu007
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
a gdzie Bary?? albo ja ślepy jestem albo ich nie ćwiczysz.Reszta ok

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE - Please

Następny temat

poszerzenie mięśni brzucha

WHEY premium