SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z treningiem?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99441
mam taki duzy problem. cwicze juz 10 miesiecy. do 4 miesiaca bylo wszystko super tzw ladne przyrosty z bicepsa 32 na 41 klata z 110 na 120 pas z 78 na 94 od 4 do 10 miesiaca nic sie nie zmeinielo moje wymiary sa nadal takie same juz probowalem zmieniac trening urozmaicac go nawet zastosowalem ze poszczegolne partie bede cwiczyl 2 razy w tygodniu ale ni sie nie poslzo w obwody. prosze o konkretne porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 579
Przeczekaj może puści. A tak pozatym to eksperymentuj może się ude "odblokować" się :)
PZDR

Co sie stao ?
Moc(z) z tobą :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
no niezle wyniki jak na taki krotki okres. Nawet za duze, zeby tyle Ci poszlo w bicepsie. A moze zrob sobie jakas przerwe zeby miesnie odpoczely i wtedy znow zacznij cwiczyc powinno pomoc. A co z Twoja dieta? Bierzesz jakies odzywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Przystopuj chwilke, zrób okres przerwy, potem ogólnorozwojówka i zaczynasz jak by od nowa stopniowo zwiekszajac trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3189
'do 4 miesiaca bylo wszystko super tzw ladne przyrosty z bicepsa 32 na 41'
to Ty byś chciał na każde 4 miechy iść 9 centów ??
A robiłeś regeneracje w międzyczasie, czy non-stop na hardcorze??

Barracuda BJJ Team - Poznań

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99441
po sogu:) hmm dieta stosowalem miesiac a tak zjadam co popadnie nie jestem az tak tlusty bf genetycznie mam wysoki ale nie jest tak zle sa zarysy, odzywek nigdy nie bralem a co do przerwy to mialem taka w lutym caly miesiac zapalenie pluc wtedy wypoczelem za wszystkie lata wiem ze zaczynajac treningi sa szybkiem przyrosty ale to juz szosty miesiac bez przyrostow:(

Zmieniony przez - masarnie w dniu 2006-05-28 15:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
No to zrob sobie przerwe. A potem sprobuj z jakimis odzywkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99441
ok juz jakies odzywki dla siebie znajde:) dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
9cm w bicu przez 4 miesiace??troche chyba przesadzasz

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99441
troche to dziwne wiem:) ale tak wyszlo co na to poradze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Nic, ciesz się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2472
możę za dużę ciężary na bica??? kumpel machał sztangielka 17kg ale potem stwierdził że bi nie rośnie i znowu machał 12kg i bic zaczął rosnąć. Bardzo wiele zależy od techniki

Pozdro.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na poprawe rekordu wyciskania na ławce poziomej.

Następny temat

Progresja, ile dokładać, na klate, bica...??

WHEY premium