SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z barkami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, mam problem z rozbudowaniem barków i troche z klatka (ale w przypadku klatki to wsumie sie nie dziwie bo mam problemy techniczne z jej cwiczeniam).Ćwicze wszystkie mięśnie raz w tygodniu i właśnie największy problem z barami, a np bicepsy rosną jak wariaty chociaż najmniej je ćwicze, czemu tak jest? o to mój plan treningowy z ostatniego miesiaca:
1dz klatka+bic
- pompki klasyczne 4s x 20
-p z nogami wyzej 2s x 15
-pompki na 3 taboretach 3sx15
-wyciskanie sztangi w srednim uchwycie 3s x14 (40kg niestety)
-rozpietki 4x12
bic:-uginanie rak ze sztan ga stojac 3s 1x12,2x10,3x8
2dz.w
3dz barki+tric
b:-wyciskanie sztangi zza karku 3s12,12,10
-podciaganie sztangi wzdłuż tułowia chwyt lekko szerszy od braków 3s 12, 10, 10
-wznosy ramion na boki 3sx12
-wznosy na boki w opadzie 3x12
-triceps-fr wyciskanie hantli jednoracz- 3s 12, 10, 8
- odwodzenie ramiona do tylu w opadzie tulowia 3x10 staly
4dzw
5dz
plecy +nogi
-podciaganie sztangi do brzucha 4sx12, 12,10, 8
-podciaganie hantli jednoracz, wiosłowanie- 4x 12, 12, 10, 8
-wspiecia na palce z hantla 3s-max
-przysiady 4sx 20 bez ciezaru (problemy z kolanami)
gdzie robie błęy i czemu barki nie chca rosnąć?(zwłaszcza przód jest jak scięty, ale wogóle całościowo dają dużo do życzenia)
prosze expertów o podpowiedzi wskazówki
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam, że na codzień pracuję bardzo ciężko fizycznie po 10 godzin, może to jest przyczyną, może za mało czasu na regenerację dla mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1451
Ja bym to widzial tak:

3dz barki+tric
b:
-wyciskanie hantli (ew arnoldki) 3x 12,10,8
-wyciskanie sztangi zza karku 3s12,10,8
-podciaganie sztangi wzdłuż tułowia chwyt lekko szerszy od braków 2s 12, 10, 10
-wznosy ramion na boki 2sx12

Wlasnie tez mialem problemy z barkami, wogule moj blad bo nei cwiczylem ich od poczatku, i teraz nadrabiam, i bardzo pomoglo mi wyciskanie hantli.

Powodzenia i pozdro ;)

Online HST Generator : http://www.sfd.pl/temat224538/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Ciężka i długa praca może być przyczyną jednak z innymi partiami nie masz problemów. Spróbuj tego https://www.sfd.pl/temat189313 Sam korzystałem z rad zawartych w postach z cyklu "porusz swoje...." i zawsze dobrze na tym wychodziłem więc i tobie powinno pomóc. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki, czekam na kolejne porady, Mariusz dzięki za 'porusz barki'Mawashiego, a z tym oprem w rozwoju barkow to mysle ze poczesci jest to wina pracy, ale jeszcze 1,5 miecha i bede mial wolne i pieniazki zarobione, pomysli sie tez na jakims cyklem kreatynowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytałem dokładnie 'porusz barki ' Mawashiego chyba niebawem z tym pojade, przyjżałem się dokładniej swoim barkom i chyba najbardziej zaniedbane mam przednie aktony tych miesni, czy przy cwiczeniach schematem cykli Mawashiego wszystko ise ruszy i wyrowna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Ja bym na razie skoncentrował sie na poruszeniu barków. Gdy wyjdziesz ze stagnacji a przód będzie dalej odstawał to dopiero wtedy skoncentruj się na nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i chyba tak zrobie, tylko ciekawi mnie czy w cyklu 3 na masę 1) Odwrotne rozpiętki z uchwytami linek wyciągu 4 s - 8-10 , mogę zastąpić wznosami sztangielek w opadzie tułowia? hmm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Jak nie masz wyciągu to będziesz musiał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o trenig na sile 5 razy w tyg PILNE

Następny temat

jak to dokładnie wyglądało

WHEY premium