SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dawkowanie supli na redukcje ilosc etc.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2201

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 581 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10033
Ciesze się, że mogłem pomóc ;) Sam niedługo będę robił redukcję. Też mam na oku Lipo X Pack i do tego Clenburexin 2 i HMB na ubicie

Reżimy treningowe: http://www.sfd.pl/Reżimy_treningowe_-t703169.html
..:: PRACTICE MAKES PERFECT ::..
..:: Life Is Too Short To Be Small ::..

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zeby nie robic nastepnego posta,zapytam poprostu tutaj. Mam zamiar dzisiaj ulozyc diete(wczesniej nie bylo czasu). Zapotrzebowanie kaloryczne obliczylem tak:

1. 85kg x 24 godziny = podstawe zapotrzebowanie kaloryczne (BMR)=2040kcal
2. 2040kcalx 1.3= dzienne zapotrzebowanie kaloryczne (2652kcal)

Na jakim poziomie mam dac ujemny bilans kaloryczny? Jak rozlozyc proporcje B/T/W?

Prosze o pomoc kumatych! Nitroman licze na pomoc.
...
Napisał(a)
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9689
LipoXpacka możesz śmiało brać przed treningiem siłowym-wspomoże Tobie rozgrzewkę jak i fazę afterburning.Przed treningiem aerobowym LipoXpack jest jak najbardziej wskazany.
Około treningowo rozgałęzniki.O dużej ilości wody i diecie napewno nie trzeba przypominać.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo woda i dieta to podstawa.
Co do mojego ostatniego pytania,wydaje mi sie ze znalazlem rozwiazanie z proporcjami B/T/W
Bialko na poziomie 3g
Weglowodany 3g
Tluszcze 0,8g

Aktualna waga 85kg wiec wychodzi to wszystko w poszczegolnych ilosciach:
bialko 255g
weglowodany 255g
tluszcze 68g.

Co wy na to???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10610
zrób bulek fote obecnej formy. a po redukcji będzie materiał dodobrego porównania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10610
a do tej pory jakie BTW miałeś? pamiętaj żeby stopniowo obcinać węgle...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczesniej wazylem 90kg,na masie mialem rozklad 2g/1g/6g Z masy troche spadlo,takie uroki jak sie ma urlop Obecnie waze 85kg tak jak pisalem powyzej,od poniedzialku zakladam dziennik treningowy wiec jutro dopiero fotki bede robil.
...
Napisał(a)
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9689
Nie wiem czy to jest Twoja pierwsz redukcja ale wydaje mi się,że jak obniżysz kaloryczność o jakieś 15-20% plus treningi w dobrej intensywności to przy zachowaniu liczby posiłków będzie Ci łatwo i skutecznie zrzucać.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jest moja pierwsza redukcja,wiec mam nadzieje ze pojdzie fajnie i gladko:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie moglem znalezsc odpowiedzi na moje pytanie na calym sfd wiec zadam pytanie tutaj,czy sa jakies przeciwwskazania aby na redukcji przyjmowac potas ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

certyfikat FAIR PLAY ponownie dla TREC Nutrition!

Następny temat

kreatyna w zastrzykach/ Wit. B12

electro
Polecane artykuły