SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan... Lepiej 3 dniowy czy 4?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
Witam!
Otoż mam taki problem... Od jakiegos czasy nie widze za bardzo efektow moich wysiłkow i zastanawialem sie nad jedna rzecza, ale nie wiem czy jest to dobry pomysl. Otoz trenuje 4 razy w tygodniu pn biceps i triceps, wt plecy, czw barki i kaptury a w pt klatke i zastanawiam sie czy nie zrobic takiej zmiany , ze zmienil bym swoj plan treningowy na 3dniowy... Np pn Klatka+biceps, sroda plecy+triceps a w piatek barki+ kaptury... Wgl mi nie idzie klatka i lapy.... jesli mozecie to doradzcie mi cos
A o to moj plan
Pniedzialek
Biceps uginanie ramion ze sztanga 4 serie
Uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku 4 serie
Triceps
Wyciskanie francuzkie 4 serie
Wyciskanie hantelka zza glowy 4 serie
Uginanie ramion na wyciagu 4 serie
Wtorek
plecy wyciag za glowe 4 serie
Wioslowanie sztanga
Sciaganie hantelek w oparciu o lawke
czwartek barki
Wyciskanie sztangi sprzed klatki 4 serie
Podciaganie sztangi do brody 4 serie
Unoszenie sztangi 4 serie
kaptury
unoszenie ramion ze sztanga 4 serie
unoszenie ramion z hantelkami 4 serie
pt klatka
Wyciskanie na lawce plaskiej 4 serie
Wyciskanie ze skosem w dol 4 serie
butterfly 4 serie
Jezli mozecie to mi cos poradzcie, bo juz sam nie wiem co moge zrobic... Dodam ze cwicze na ttym planie ok 2 miesiecy

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
przeciez jest oczywiste, ze lepszy 4-ro dniowy.

jednakże aby móc wydobyć przyczyny braku postępów musisz wypelnic ankietę;
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
ANKIETA AUTORSTWA APOKALIPSY I PUMA666

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK:
PŁEĆ:mezczyzna
WIEK:18
WZROST:178
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY:3 lata

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA:
OBWÓD PRZEDRAMIENIA:
OBWÓD BICEPSU:39
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA:
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:110
OBWÓD BARKÓW:
OBWÓD NADGARSTKA:
OBWÓD KOSTKI U NOGI:

****POMIARY POZIOMU TŁUSZCZU**************************

WAGA CIAŁA:80
PROCENT BODY FAT WSKAZYWANY PRZEZ WAGĘ:
GRUBOŚĆ FAŁDY NA TRICEPSIE:
GRUBOŚĆ FAŁDY NA BICEPSIE:
GRUBOŚĆ FAŁDY NA ŁOPATCE:
GRUBOŚĆ FAŁDY NAD BIODREM:
GRUBOŚĆ FAŁDY BRZUSZNEJ:
GRUBOŚĆ FAŁDY NA UDZIE:
GRUBOŚĆ FAŁDY NA ŁYDCE:
SUMA GRUBOŚCI FAŁD:
WYNIK TOTALNY BODY FAT:

[dane obliczone na podstawie : [http://www.topendsports.com/testing/tests/skinfolds.htm]]

****POMIARY SIŁOWE****************************************

PRZYSIAD TYLNI: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne wyniki
MARTWY CIĄG: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne wyniki
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne
WIOSŁOWANIE SZTANGI : [cięzar X powtórzenia] - trzy różne 100 maks
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : [cięzar X powtórzenia] - trzy różne 70kg

****CEL*************************************************

INTERESUJE MNIE MEZOCYKL [np. 2-3-4 cykle 4 tygodniowe] :

MASA AGRESYWNa

INTERESUJE MNIE CZAS TRWANIA W TYGODNIACH :

POPRZEDNIO ROBIŁEM [CO I JAK DŁUGO] :

****STAN ZDROWIA***************************************** zdrowy

CHOROBY PRZEWLEKŁE:
PRZEBYTE KONTUZJE:
ALERGIE:
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK


INNE DODATKI DO OPCJI KTÓRA WYBRAŁEŚ:

****DIETA************************************************* jest


CZY STOSUJESZ DOPING/PROHORMONY:
CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY:
CZY STOSUJESZ SPALACZE/POBUDZACZE: aktualnie nic

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
wyciskanie sztangi na plaskiej 100 kg ;)

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80905
Dlaczego jestes kolejna osoba, ktora bez zadnego powodu olewa nogi?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
hym... nie wiem wlasnie... czest osie nad tym zastanawialem ale jakos nie mam motywacji :(

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
oczywiscie jesli to naprawde konieczne to moge dolozyc nogi, ale bardziej mi zalezy nad ogolnymi przyrostami, tak jak w temacie ;)

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Weź to przeczytaj:

https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html



Poza tym zastanawiam się czy powinieneś pisać w tym dziale-przecież każda zaawansowana osoba powinna wiedzieć że trening nóg to podstawa!
Nie zbudujesz domu bez fundamentów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
faktycznie masz racje... wiec nogi dołożę do plecow :)

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
no ale nie wiem czy to poprawi cos w moich dotychczasowych wynikach ... co powiniienem zmienic ?

Co cie nie zabije, to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
'nogi dołożę do plecow'
nie laczy sie tych grup razem
3 lata cwiczysz a chyba nie za dużo wiesz o tym co robisz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jo0ker / masa

Następny temat

czterowdniowy plan na rozmiar i siłe do oceny

electro
Polecane artykuły