SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan FBW do oceny lub poprawy.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 764
Ułożyłem sobie plan treningowy FBW, oceńcie lub poprawcie, z góry dziękuje

Plan A

Klatka piersiowa - Wyciskanie sztangi leżąc na ławce płaskiej: 12x10x8
Triceps - Ściąganie linki wyciągu (na drążku trójkątnym): 10x8x12
Barki - Wyciskanie sztangi zza głowy: 12x9
Plecy - Ściąganie linki wyciągu nachwytem za głowę: 10x12x8
Biceps - Uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku : 12x10x8
Nogi - Przysiad z obciążeniem: 8x10x12x8
Przedramiona - Uginanie nadgarstków ze sztangą: 10x10x8


Plan B
Klatka - Rozpiętki na ławce: 10x12x9
Triceps - Wyciskanie francuskie w siadzie: 12x8x10
Barki - Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami: 8x10x10
Plecy - Podciąganie szeroko nachwytem na drążku: 12x9x8
Biceps - Uginanie ramion w podporze o kolano: 12x10x10
Nogi - Przysiady wykroczne: 8x8x12x10
Przedramiona - Uginanie nadgarstków ze sztangą 8x10x9

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 13

Waga: 50

Wzrost: 171

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: -

Uprawiane inne sporty: Pływanie, biegi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Modlitewnik, wyciąg, ławka pozioma, sztanga, sztangiełki

Dieta: -

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
a nie za wcześnie na tego typu ćwiczenia? podpowiem,za wcześnie.
moze trening domatora?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 764
Trening domatora stosuje od prawie roku, brzuszki, pompki itp. https://www.sfd.pl/Trening_siłownia-t675945.html tutaj napisałem o tym więcej :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110
Też uważam, że 13 lat to za wcześnie. Najlepiej gdybyś zaczął ćwiczyć co najmniej w wieku 16 lat(Ja mam 18). Dobrze wygląda Twój plan ogólnorozwojówka (sam jestem początkujący), ale może zastanów się nad treningiem domatora jak QUEBLO napisał, poćwicz brzuch (proponuję A6W), pompki.. Jeżeli zaczniesz ćwiczyć to nie nakładaj od razu dużego ciężaru bo możesz mieć kontuzje jeżeli nigdy nie miałeś styczności z cieżarami. Poczekaj aż wyrobisz sobie technikę i doświadczenia.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
pisz w jednym temacie
piszesz ze ćwiczysz domatorem...rozpisz jak on wygląda,jak się znudziłeś to go zmodyfikujemy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 764
Ciężar jaki mam na sztandze to 12 kg, i mogę też dać 17 kg, więcej obciążenia nie mam jak na razie co do brzucha, mam zarysy mięśni, robiłem brzuszki, i dzisiaj wykonałem pierwszy trening A6W :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 764
A co myślicie o tym planie co ułożyłem, gdy bym zaczął go ćwiczyć (oczywiście rozsądnie z ciężarami) to przyniosło to jakieś efekty?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2176
A:
Nogi - Przysiad ze sztangą na barkach 12/10/8
Plecy - wiosłowanie sztangą 12/10
Klatka piersiowa - Wyciskanie sztangi leżąc na ławce płaskiej: 12x10x8
Barki - Wyciskanie sztangi sprzed głowy: 12/10
Biceps - Uginanie ramion ze sztanga stojąc podchwytem : 12x10
Triceps - wyciskanie wąsko 2s powtórzeń: 12/10

B:
Plan B
nogi, plecy, klatka, barki, bic, tric...

Klatka - wyciskanie sztangielek płasko 12/10/8
Triceps - Wyciskanie francuskie leżąc 12/10
Barki - Unoszenie ramion w bok ze sztangielkami 12/10
Plecy - martwy ciąg `12/10/8
Biceps - Uginanie ramion 'młotkowe" 12/10
Nogi - Przysiady wykroczne: 12/10/8

po treningu możesz brzuch robić.
Polecam aerobiczną szóstkę weidera.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110
Przyniosłoby, ale im jesteś chudszy tym mniej to widać :P. Bynajmniej Ja tak miałem, teraz przytyłem i o wiele szybciej widać poprawę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 764
Rejfik, ale ja właśnie chce ćwiczyć na masę

Nad brzuchem oczywiście pracuje, A6W daje porządny wycisk ;p oczywiście kontynuuje program 100pompek.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening-czy dobry?

Następny temat

Prosze o pomoc (ulozenie planu ćwiczen na rzezbie)

electro
Polecane artykuły