SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Witajcie, zakładałem kiedyś podobny temat,ale to było ponad rok temu :)

No więc mam teraz 13 lat 1 miesiąc i 11 dni mam 172 cm wzrostu ważę 51 kg, w moim "bicu" drzemie 25 cm mięśnia w pasie nie wiem ile, ale jestem chudy. W lutym zacząłem program 100pomepk.pl robiłem gdzieś 30 pełnych pompek, ale jakoś tak przestałem robić te pompki. Na początku października zacząłem znowu te pompki (ćwiczę je w poniedziałki, środy, piątki) , teraz robię 25 pełnych, A gdzieś 38 takich na pół pompek. Brzuszki robię codziennie po 90-110, jakiś tam kaloryfer mam (nawet nie źle widać). W piwnicy mam modlitewnik, ławeczkę, sztange, sztange łamaną, hantle, i zamawiam wyciąg keltona. I pytanie czy mógł bym na tym ćwiczyć? oczywiście rozsądnie dobierać obciążenia, nie cisnąć rekordów "pincet" na klatę, i nie brać jakiegoś świństwa tak jak moi *****ni koledzy :P Chciałbym trochę podrosnąć, nabrać masy. Bo takie chuchro ze mnie ;( Odżywiam się dobrze (mięso, dużo kalorii) ale w ogóle nie mogę przytyć Proszę zbytnio mnie nie wyśmiewać, bo na pewno większość zaczynało w wieku 13-14 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Tak możesz. Jeżeli zaczynasz ćwiczyć to polecam FBW

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Możesz mi powiedzieć o co chodzi w tym FBW? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Stało by mi się coś gdy bym zastosował Splita? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Fbw-full body workout.
Jeżeli jesteś słaby z ang.-tzn. trening całego ciała

Masz art.

https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html


Chociaż z siłownią bym się wstrzymał jeszcze z rok

Widzę że jesteś cierpliwy-to dobrze rokuje na przyszłość

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-12-11 08:24:40

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Pomyśle nad tym FBW. Mam pytanie: bo w tym art. jest przykładowy plan treningowy, i o co chodzi z tymi seriami? np. Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s ? mam wykonywać to ćwiczenie podczas jednego treningu w ilości 3 serie po... no właśnie ile powtórzeń? Proszę, wytłumaczcie mi bo nie rozumiem, dziękuje z góry

Noi chciałbym też uniknąć ćwiczeń typu martwy ciąg, czy przysiad ze sztangą, bo one chyba najbardziej obciążają kręgosłup. Nogi będę ćwiczył na razie przysiadem bez obciążenia

Zmieniony przez - michal9730 w dniu 2010-12-11 22:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
12-8 powtórzeń rób sobie

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Ok. Postaram się za chwilę sklecić jakiś plan FBW na podstawie artykułów na SFD

A można też ćwiczyć na modlitewniku? i plecy i trice robić na wyciągu?
I jeszcze jedno pytanie co do FBW: na każdym jednym treningu mam robić wszystkie partie mięśniowe, a będę ćwiczył 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) to co z odpoczynkiem mięśni? 1 dzień między treningami wystarczy?

Zmieniony przez - michal9730 w dniu 2010-12-12 00:06:11

Zmieniony przez - michal9730 w dniu 2010-12-12 17:53:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Ułożyłem już plan FBW, założyłem temat tutaj w dziale trening dla początkujących (Plan FBW do oceny lub poprawy) proszę o oceny lub poprawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZPISKA NA MASE DO SPRAWDZENIA, REDUKCJA 10KG TERAZ MASA

Następny temat

Trening na masę

WHEY premium