SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

A więc nie każdy może miec kaloryfer ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 672
Ostatnio ogladałem filmik na forum był to wywiad ze specjalista panem Dariuszem Szukałą w którym na temat odchudzania min wspomniał o tym iż każdy ma ograniczoną możliwośc spalenia kanki tłuszczowej i że poniżej pewnego jej poziomu nie da sie już zejść. Podobno aby kaloryfer na brzuchu był widoczny poziom tkanki tłuszczowej musi być mniejszy od 15 % Mój obecny to 21% i ciągle pracuje nad tym żeby spadał choć ostatnio mam zastuj w redukcji i z tąd moje pytanie. Czyżbym już nie dał rady "jechac" dalej z tą redukcją a nawet jesli tak to czy faktycznie jezeli w wieku ok 16, 17 roku życia popełniałem pierwsze błędy dietetyczne to jakiś minimalny poziom mojej tkanki tłuszczowej został wykształcony (np 18 %) i poniżej tego nie dam rady zejść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
Jest coś takiego jak set-point. W tym kontekscie mówimy o stanie organizmu, do jakiego on 'dąży'. Tak jak gąbka, którą ściśniesz, odzyskuje swój pierwotny kształt. Na podobnej zasadzie działa to u ludzi. Ciężko jest zejść poniżej oraz powyżej tego punktu, jednakże nie znaczy to, iż jest to niemożliwe. Na pewno jeden będzie predysponowany i będzie mógł zejść z bf do niesamowicie niskiego poziomu jak 4-5%, a innemu już nie uda się tego osiągnąć i zatrzyma się trochę wyżej.

Tak samo jak ze wzrostem, kolorem oczu - zapisane w genach.

/pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 672
yhmmm. Dzięki za odpowiedź ;) pozdro!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8007
A dieta jest ? odpowiedni trening ? Może w tym jest problem ? Wiadomo - im gorsze geny tym więcej pracy.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 791
a ile aktualnie ważysz, wzrost, wiek, obwód w pasie
podam ci kilka ćwiczeń które wykonywałem i wykonuję do dziś
ale muszę znać twoje wymiary żeby wiedzieć jak sprawa stoi

jak oblicza się ten % tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4371
kiedy dązysz do celu z czasem dojdziesz do takiego bf z chwila to nie przyjdzie trzeba poswiecic troche czasu reszta zalezy od genu i budowy ciala
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 672
No własnie dieta jest i trenig siłowy + 40 min aerobów od razu po. i opornie idzie ale pewnie te geny albo może zła manipulacja dietą ...albo trening??

burdal ja sprawdziłem swój bf na takim urządzeniu co jest w niektórych aptekach ;)
Moja waga: 80 kg
wzrost: 173
wiek: 23
obwód w pasie ok 90
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
burdal a jakie to wasz ćwiczenia których wykonywanie bez poznania wzrostu, wagi i pasa nie można robić?

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3713
Czyli to oznacza, że nie kazdy moze spalic zbedna tkanke tluszczowa?
1

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351413
da się zejść poniżej set pointu, ale trudno utrzymać taki poziom tłuszczu. Teoria mówi, że utrzymanie takiego stanu przez 9 miesięcy(inna przez 2 lata) da nam stały efekt - obniżenie set-pointu.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-11-29 19:50:49

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3713
Wiem, ze to zalezy od genow itp, ale chodzi mi o srednia granice setpointu ile ona wynosi?

Redukjca [ON] BF% 23,7-14

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko itp

Następny temat

jak nas skubia na jedzeniu

electro
Polecane artykuły