czy to prawda że od treningu hamuje się wzrost.Mam 14 lat i trenuje już gdzieś tak mnie wiecej od roku że sztangą(nie robie martwego ciągu) mam gdzieś mniej więcej 173cm wrostu czy to że trenuje zahamuje mi wzrost? prosze o pomoc.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie którzy bzdury piszą żebyś nie wykonywał martwego ciągu , martwy ciąg nie hamuje wzrostu przy prawidłowym wykonaniu tego ćwiczenia nie obciążysz kręgosłupa a tak wogóle jesteś wysoki masz 14 lat i 173cm ja mam 27 lat i 172cm
pooglądaj se wykonanie MC mistrza i posłuchaj co mówi
pooglądaj se wykonanie MC mistrza i posłuchaj co mówi
...
Urośniesz :D
I możesz robić MC
Zmieniony przez - Marcin269 w dniu 2010-11-27 21:27:19
I możesz robić MC
Zmieniony przez - Marcin269 w dniu 2010-11-27 21:27:19
...
14 lat i wyższy ode mnie. Ale pedał
(Bez obrazy :) )
Zmieniony przez - Mershero w dniu 2010-11-27 21:33:39
(Bez obrazy :) )
Zmieniony przez - Mershero w dniu 2010-11-27 21:33:39
"I can't allow myself to be ordinary!"
...
ja przez ostatnie 4 miechy 2cm urosłem więc raczej nie hamuje
=>JAK POMOGŁEM DAJ SOG'A<= -=[][][][][]---------[][][][][]=-
TEST BETA BOLIC - http://www.sfd.pl/TEST:_BETA_BOLIC_mkmati-t693370-s8.html PODSUMOWANIE
PaSiBRZuCHy volume 3 - http://www.sfd.pl/TEST_RYWALIZACJA:_PaSiBRZuCHy_volume_3-t718896.html
...
no przecierz to tradycyjny wzrost jak na mój wiek moj niektórzy kumple są jeszcze wyżsi odemni
...
może zle ujołem chodzi o to że normalny nie jestem jakims karłem ale tez nie jestem jakiś wyrośnięty...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Co o tym sądzicie? Książki z allegro?
Następny temat
Krzysztof Piekarz
