Na siłownie chodzę 4x w tyg a od następnego tygodnia zamierzam ponowić treningi Muay Thai. MT bede miał 3 lub 2 razy w tyg, siłownie 3x lecz problem leży w treningu na siłowni, nie wiem jaki trening robić. Dotychczas robiłem trening 4x w tyg i na kazdym treningu inne partie, teraz zastanawiam się czy nie robić tzw. Full Body Workout. Co będzie dla mnie lepsze i dlaczego?
PŁEĆ:M
WIEK:18
WZROST:182
****PARAMTERY OBWODÓW*************************************
WAGA CIAŁA:85
OBWÓD BICEPSU:39
JAKĄ DIETE STOSOWAŁES W POPRZEDNIM MEZOCYKLU:
PODAZ KALORII:4000+ Kcal
JAKĄ DIETE PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU:
PODAZ KALORII NA START: DUZO WIĘCEJ NIZ W POPRZEDNIEJ
PŁEĆ:M
WIEK:18
WZROST:182
****PARAMTERY OBWODÓW*************************************
WAGA CIAŁA:85
OBWÓD BICEPSU:39
JAKĄ DIETE STOSOWAŁES W POPRZEDNIM MEZOCYKLU:
PODAZ KALORII:4000+ Kcal
JAKĄ DIETE PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU:
PODAZ KALORII NA START: DUZO WIĘCEJ NIZ W POPRZEDNIEJ
Krzysztof Piekarz
