SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW A/B 3x tydzień + aeroby

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Witam. Piszę w imieniu kolegi ( więc nie patrzeć na mój profil ). Co myślicie o takim planie:

Pon: FBW
Wt: aeroby
Śr: FBW
Czw: aeroby
Pt: FBW

I teraz plan taki:

A)
Nogi: Przysiady przedni, wspięcia na palce
Klatka: Wyciskanie na górnym skosie
Plecy: MC, wiosłowanie hantlem
Barki: wyciskanie sprzed głowy
Tric: francuzy siedząc
Bic: uginanie ramion podchwytem

B)
Nogi: przysiad tylni ( ze sztangą na barkach )
Klatka: płaska
Plecy: podciąganie końca sztangi w opadzie albo wyciąg?
Barki: unoszenie hantli bokiem
Tric: francuzy leżąc
Bic: młotki


Wkleję skróconą ankietę informacji o moim koledze:

17 lat
waga około 85 kg [?]
wzrost koło 180
cel treningowy - rzeźba / parę kg mniej + " ogólna para "
staż zerowy - dopiero zaczyna
co do sprzętu to: ławka + wyciąg + gryf prosty + hantelki

Z góry dziękuję za sugestię


Zmieniony przez - latwoo w dniu 2010-10-30 18:38:07

Pozdro ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A)
Nogi: Przysiady przedni
Klatka: Wyciskanie na górnym skosie
Plecy: MC
Barki: wyciskanie sprzed głowy
Tric: francuzy siedząc
Bic: uginanie ramion podchwytem

BRZUCH !

B)
Nogi: przysiad tylni ( ze sztangą na barkach )
Klatka: płaska
Plecy: wioslowanie sztanga
Barki: unoszenie hantli bokiem
Tric: francuzy leżąc
Bic: młotki

BRZUCH !

Wg mnie lepiej byloby tak jesli to mozliwe. 5 dni treningu pod rzad to sredni pomysl. W koncu zamiast wiecej pary moze jej zabraknac, w ktorym momencie.

Pon: FBW + aeroby
Wt: luz
Śr: FBW
Czw: luz
Pt: FBW + aeroby

lub:

Pon: FBW + aeroby
Wt: luz
Śr: FBW
Czw: luz
Pt: FBW
Sob: aeroby
Ndz: luz

Edit:

Jak zaczyna to lepiej ACT na poczatek.

pozdrawiam

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2010-10-30 18:56:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Hm albo zrobić tak, że po każdym FBW ( pon,śr,pt ) aeroby?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiscie tez mozna robic po treningu silowym bezposrednio jesli jest czas i dosc energii. Wtedy pamietac trzeba o wiekszej dawce weglowodanow przed treningiem albo przed aerobami cos wciagnac (np. banan) albo jakis napoj energetyczny podczas aerobow - nie ma obawy ze cos sie odlozy. Organizm takie wegle od razu przepali na biezace potrzeby nie ruszajac bialek !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 482 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1177
A ja bym proponowal jeden staly zestaw.
Przysiad
Wioslowanie sztanga
Wyciskanie plasko
Military Press
Uginanie Ramion Hantlem
Francuskie wyciskanie.
Pozdrawiam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening i dieta potrzebna??

Następny temat

Trening FBW AB

electro
Polecane artykuły