SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bulek koksi-czyli plan treningowy na mase:D

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6538

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9784
Zwiększaj w miarę możliwości, pomału do przodu a pójdzie Ci siła w podciąganiu, 4s po 4 powtórzenia to zbyt mało, ściąganie drążka tez możesz dodać albo zrobić na koniec podciągania się jako "dobicie"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemano Maverick,mowisz ze 4s po 4powtorzenia to za malo.Chodzi Ci o to ze za malo seri?Czy za malo powtorzen.
Pozdro!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9784
Za mało powtórzeń, 4s jest ok dobrze by było po 10-12 powtórzeń robić
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra.To bede sie staral robic tych powtorzen jak najwiecej!
A ogolnie w cwiczeniach na plecy,mozna robic podciaganie na drazku jako pierwsze cwiczenie? Czy lepiej dac podciaganie gdzies w polowie cwiczen.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7791
Można robic jako pierwsze, mozna to ćwiczenie wykonywać z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ze z obciazeniem mozna wykonywac to wiem,tylko jak narazie chce dojechac do 10-12 powtorzen...Obciazenie bede uzywal potem:) ale dzieki wielkie za rady.Bede wtedy robil to cwiczenie jako pierwsze .Tak wg,to lepiej zebym sie podciagal szeroko czy wasko na poczatku?.
...
Napisał(a)
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9689
4 tabletki metki to sposób dla Twojej sylwetki.
Oczywiście to był żart, cytat z misia Uszatka (przeróbki)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hah:D:D:D znam ta przerobke;)A co mojego pytania to jak bedzie? Bo jak sie podciagam wasko to podciagne sie wiecej,a jak podciagne sie szeroko to mniej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9784
Im szerzej tym lepiej, wiadomo nie bez przesady bo się w ogóle nie podciągniesz. Szerokość barków na początek w późniejszej fazie możesz szerzej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra,poprostu chce miec szersze plecy i zeby te motyle bardziej wyszly...bo klate mam wporzadku ale te motyle sa troche za malo widoczne.
Sproboje podciagac sie na szerokosci barkow na poczatek.Pozniej zobaczymy co bedzie.
Pzdr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Joint T-5 Pack -> zawartość poszczególnych kapsułek

Następny temat

Barki i Nogi

electro
Polecane artykuły