SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bulek koksi-czyli plan treningowy na mase:D

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
odp.1 Mylisz się i to bardzo..
odp.2. nie widzę żadnych przeciwwskazań,zależy to tylko i wyłącznie od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra ;) Mi poprostu zalezy wylacznie na sile oraz masie ;) no i na gestosci miesnia .
Tylko hmmm...jedna rzecz mnie zastanawia.Czy robiac trening na gestosc,rosnie przy tym tez masa?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Jaaa Tomek weś..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widocznie mnie nie zrozumieliscie hehe napisalem wszystko w pospiechu ,pewnie dlatego.Wiec,robie cykle na mase po 8 tyg,na sile po 8 tyg,i po tym chcialem zaczac robic gestosc.
No ale juz wszystko wiem,wytlumaczyles mi Papaj w ostatnich postach.
Dzieki za oswiecenie!!!
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie ;)
Zrobilem nowy plan treningowy na mase,ktory bede stosowal pod koniec tego bierzacego miesiaca.Mam jednak maly problem z dobraniem cwiczen na barki.W bierzacym treningu na barki stosuje nastepujace cwiczenia.
wyciskanie zza karku 4x
unoszenie sztangielek bokiem 3x
unoszenie sztangi wzdloz tulowia w gore 3x

A w treningu ktory zaczne pod koniec miesiaca mam dobrane nastepujace cwiczenia

wyciskanie sztangi sprzed glowy 4x
unoszenie sztangielek bokiem w gore 3x
oraz wyciskanie hantli w siadzie nad glowe 3x

I tutaj nasowa sie moje pytanie.W drugim planie na barki,zamiast wyciskania hantli nad glowe moglbym dac unoszenie sztangi przed siebie w gore ß

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory jak was wkurzam juz pytaniami,ale lubie pytac zeby potem wiecej wiedziec ;)
To jak bedzie z tym co napisalem powyzej?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Możesz tak ćwiczyć tylko dorzuć coś na tył barków.Np.unoszenie hantli w opadzie tułowia 4x10,a ćwiczenie nr.2 zrób cztery serie i się nie opierdzielaj..Wrzuć jakąś fotkę na początek i koniec cyklu masowego.I pamiętaj..dieta,dieta,dieta.Bez diety masy nie będzie.Oczywiście masy mięśniowej ,a nie tłuszczowej.



Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2010-10-07 21:55:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Papaj mam diete na mase,i przytylem nawet troche nie powiem(oczywiscie nie tylko na tluszczu ale na masie!) Fotki wrzuce na koniec cyklu masowego przed i po :) czyli za poltora miesiaca gdzies dopiero.Co do cwiczenia drugiego,czyli unoszenie sztangielek bokiem w gore,doloze jeszcze jedna serie tak jak mowisz.Nie chce tylko przerobic tych barkow za mocno.Moze powinienem zamienic wyciskanie hantelek w gore na unoszenie hantli siedzac?No chyba ze nic nie zmieniac tylko poprostu dodac jeszcze jedno cwiczenie do tych co wymienilem.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
CZEKAJ,CZEKAJ bo nie do końca zrozumiałem czyli chciałbyś zrobić taki zestaw ćwiczeń?
-wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x
-unoszenie sztangielek bokiem w gore 3x
- unoszenie hantli siedząc 3x (wytłumacz mi to ćwiczenie bo nie kumam)
Popraw mnie jeżeli źle zrozumiałem.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2010-10-08 10:27:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joint T-5 Pack -> zawartość poszczególnych kapsułek

Następny temat

Barki i Nogi

WHEY premium