SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziura w łapie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 525 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3205


Mam problem z "dziurą" w bicku. Sami zobaczcie i oceńcie co z tym zrobić, mięsień późno się zaczyna od zgięcia.



Zmieniony przez - kostya w dniu 2010-08-27 23:09:56

Padłem... nikt nie poda ręki... sam wstanę... silniejszy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15517
Hmm daj lepsze zdjęcie z całą łapą. Bo jak na mój gust to całkiem normalne ?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
domyślam chyba się o co ci chodzi
rób uginania młotkowe na bica

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5332
pom mojemu normalka..miesien jest nie "rozwiniety"
za krotki staz
jak go dotyrasz to sie bedzie blizej zaczynal:D

Zmieniony przez - Johny00122 w dniu 2010-08-27 23:35:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4450
też mam taką "dziure" w bicu hehe, rób jak napisał Sambi, też tak robie i zobaczymy czy dziura kiedyś zniknie.
pozdro!

prawdziwa akcja dopiero się zacznie...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
a ja was zmartwie, bo to chyba wina przyczepow, kazdy jest inny niestety...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10897
j/w wina przyczepów i nie mamy na to niestety większego wpływu, acz kolwiek łapa wygląda na normalną moim zdaniem.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5332
jakich przyczepow... zeby miesoien byl dozy trzeba tyrac a nie zwalac wine na genetyke
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10897
Ale tam gdzie jest samo ścięgno chyba mięśnia nie będzie no, nie?

Pozatym czy ktoś pisał żeby przestał "tyrać"?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5332
oki Zuberson..ale jak to sie mowi "tyrasz masz"..:DD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 711
klerwa myślałem ze tu jakaś dziura w łapie na wylot będzie, a tu takie coś ;-/

Pozdrawiam ;)

"Rosną rozmiary gdy idziesz życiem na skróty"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napoje pobudzające itp.

Następny temat

Uda o_o dziwne uczucie

electro
Polecane artykuły