SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziura pod klatą

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3


Witam
Mam 16 lat i wglebienie pod klatką piersiową(takie jak na zdjeciu tylko o wiele mniejsze).Mam z tego powodu kompleksy i chcialbym sie go pozbyc lub przynajmniej skorygowac.
I tutaj zwracam sie z prośbą do Was.Prosze o rady,zestawy cwiczen, itp.
Z gory dziekuje.

184cm,71kg,16 lat

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
To temat do specjalisty, nie na forum.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
To się nazywa lejkowata/szewska klatka piersiowa. Problem ten dotyczy wielu mężczyzn. Sam równiez mam to co ty, oczywiście lekko a nie tak bardzo jak na zdjęciu. Robi się na to operacje, ja nie robiłem bo uznałem, że to niepotrzebne ale sie tym interesowałem kiedyś. Jak się odezwiesz na gg to Ci podam linka do całej strony temu poswieconej. Ja swój problem naprawiłem rozbudową masy mięśniowej klatki i nic nie widać. To samo proponuje. Jak coś chcesz wiedzieć więcej to pisz najlepiej tu na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
czy problem dotyczy gł. facetów czy kobiety z takową "klatką" również sie zdarzają? chyba dziwnie by to wyglądało


pytam z ciekawości, bo mój kuzyn będzie miał jakoś w tym roku operacje... ma dosyć mocno wgniecioną klate, ma 13-14 lat
wielu lekarzy zbagatelizowało to twierdząc, że "taka jego uroda" ale to nawet mało obeznany w temacie domyśla sie, że to powoduje jakiś ucisk na serce :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Ja tez od miesiaca staram sie rozbudowac mase miesniową,licze, ze to troche pomoze, bo kiedy napinam wszyskie okoliczne miesnie tego wglebienia staje sie one o wiele mniej widoczne.W moim przypadku ten problem jest patologiczny(moj dziadek to mial, a wiekszosc cech odziedziczylem po nim).
Aha, i jeszcze jedno pytanie:Czy operacje typu tej dziury i plaskostopia sa refundowane?

184cm,71kg,16 lat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
jest refundowana ale z tego co wiem planują zdjąć z refundacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
germaine: Problem dotyczy równiez kobiet. U nich pewnie jest to mniej widoczne z wiadomego powodu:) Jak masz małe wgniecenie to nie będzie to powodowało ucisku na serce, dltego lekarze to bagatelizują, no chyba ze deformacja jest taka jak na zdjęciu wtedy to do natychmiastowej operacji. Problem jest tylko estetyczny i od was zależy czy chcecie po lekarzach latać. Ja to olałem w końcu modelem nie będę

monteverdeverdi: To faktycznie jest dziedziczne choć nie zawsze. No i jest refundowane ale wiesz jak to jest w państwowej służbie zdrowia będziesz czekał i czekał... Jak masz kase to zrób prywatnie.

Kluczem jest rozwój masy mięśniowej, wtedy zapomniecie o tym problemie, naprawdę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Aha,w takim razie cwicze dalej.

Tak odbiegajac od tematu, mam tez plaskostopie i ciekawi mnie ile orientacyjnie moze kosztowac operacja defektu i jak dlugo bede mial nogi w gipsie.

184cm,71kg,16 lat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
śmiesznie to wygląda :/ ja miałem kiedyś "kurzą klatke" czyli odstającą, ale siłownia wszystko skotygowała

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Ja bym powiedzial ze raczej tragicznie...
Skoro wypuklosc zostala skorygowana przez silownie to dziura powinna chyba zniknac tym bardziej...?
Po jakim czasie cwiczen widoczne byly rezultaty?

184cm,71kg,16 lat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
zabudowanie mięśniami nie zmienia faktu że lej tam jest
tak logicznie rezultaty będą widodczne jak "przytyjesz" i troche mięśni przybędzie a to już zależy od organizmu
u mojego kuzyna pewnie widać, bo on to sama skóra i kości, do tego bardzo wysoki ok 190 i pewnie jeszcze urośnie, gdyby przytył to troche by sie poprawiło, ale nie myśli o tym, operacja musi być ;p

Zmieniony przez - germaine w dniu 2008-08-06 19:34:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zarzadka Krew.

Następny temat

Nadgarstek

WHEY premium