SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uda o_o dziwne uczucie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Siema. Cwicze od jakiegos czasu i wsumie juz pol roku katuje UDA. Glownie przysiady itp. Byly chudziutkie a teraz jest w nich 62 cm. To nie duzo chyba a napewno nie tyle aby czuc dyskomfort ??
Bo coraz czesciej w****ia mnie ocieranie sie UD w okolicach tam wyzej . Kobita mi mowi ze mam za duze uda do ciala o_o
Ale przeciez kobity sie nie znaja ...
.

Jest mozliwe ze samymi przysiadami jakas partia UD rozwinela sie za bardzo a reszta nie czy Od przysiadow ogolnie Cale Udo pracuje/Rosnie ??


Thx za odpowiedz

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29366
rob przysiady w waskim rozkroku to pojdzie Ci zewnetrzna czesc ...ja tak robilem i w udzie mam 70 na jakiej takiej rzezbie...ostatnio stwierdzilem ze lipa straszna...teraz szeroki rozkrok,i suwnica tez szeroko.pozdro

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
IMO całe uda rosną. Popatrz na uda innych ( ) i porównaj sobie.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Widocznie jesteś takim samym dziwąlągiem jak ja, bo mi też uda naajszybciej rosną

Na początku było dziwnie jak się ocierały, ale z czasem przeszło. Teraz mam nawet włosy w tym miejscu wytarte Obecnie mam 65 udzie i już mi to nie przeszkadza, Czasem, ale to tylko czasem mnie troche popiecze od obcierania, ale potem jest git

Przysiady rozwijają całe nogi, a zwłaszcza głebokie przysiady (w fazie dolnej dobrze aktywowana jest "łezka" nad kolanem.

pozdro

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
j/w
madra masz kobitee:DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Hehe. Nie no fajnie to nawet wyglada jak sobie biegam to juz nie na patykach jak Kiedys xD. A kobita to sie niezna bo dla niej Silownia to zlo xD Mysli ze im bede wiekszy tym glupszy hahah. Chcialbym dobic w udzie do 70 w w lydce do 50 : / bo lydki 40 cm i niechca rosnac glupie ={.

A przysiady na lydki dzialaja duzo? bo Jakos bo treningu nog Uda i kolana ledwo czuje a lydki jakbym nie cwiczyl :/

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Działają w jakimś tam stopniu, ale od tego nie urosną..

Z łydkami tak to jest, albo się je ma albo nie.

Jak nie rosną to zwiększ ilość ćwiczeń i częstotliwość. Łydek nie przetrenujesz.
Możesz katować nawet 3x w tygodniu.

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Ok dzieki. Sog dla ciebie :].

A morze wspiecia lydek ze sztanga z 6 serii po przysiadach.





Ps. Sorka za zly jezyk bo w Anglii mieszkam i tylko tu pisze po Polsku i gg czasami

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
A nie trenujesz oddzielnie łydek?

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
nogi nigdy nie sa za duze ! w formie mialem 69cm

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuj uda:D trenuj lydki :D i nie sluchaj sie kobitki xD
Ale mi sie rymlo:p
nie no ale do rzeczy , rob te wspiecia i gites:p i nie zapomnij o reszcie ciala :D n
(no chyba ze chcesz wygladac jak gruszka) :)
pozdrawiam^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Może być jak najbardziej po przysiadach.. jeśli masz siły jeszcze na to

Ale jeszcze fajniej by było jak by to była np dropseria

Ciekawym patentem na łydy są również wspięcia z różnym rozstawieniem stóp tzn jena seria palce do wewnątrz, następna prosto, następna na zewnątrz

Dzięki za soga

Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-08-28 00:26:22

Nie ćficzem nuk!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziura w łapie

Następny temat

Metanabol + Kreatyna

WHEY premium