SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Michau_ek, staż 3 lata z przerwami...

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 873


Witam wszystkich forumowiczów !!!!
Jestem na forum już od jakiegoś czasu i postanowiłem się zaprezentować...
Na wstępie powiem trochę o mnie...Zacząłem ćwiczyć około 3 lata temu i nie było to regularne chodzenie na siłownie, chodziłem jak mi się chciało i jak miałem czas...
Tak poważniej zacząłem ćwiczyć około lutego poprzedniego roku, ale bez porządnej diety i przemyślanej suplementacji...
Od początku lutego bieżącego roku dzięki forum SFD.PL ułożyłem sobie pierwszą w życiu dietę i plan na masę...
Bardzo szybko dostrzegałem zmiany i w ciągu 4 miesięcy przybrałem 5 kilo masy i ważyłem 91 kg...
Od 2 tygodni trochę zmieniłem swoją dietę, plan i dodałem Aeroby 5xtyg po 30 minut, ponieważ chcę zbliżyć się do BF na poziomie 10% Będzie to moja pierwsza wycinka w życiu i chcę zobaczyć jak się będę prezentował...
Moja aktualna dieta wygląda tak :

Posiłek 1:
płatki owsiane 100g, owoc, 33g białka serwatki, Oliwa z Oliwek : 38g białka, 70g Węglowodanów, 30g tłuszczy.

W pracy:

Posiłek 2:
100g ryżu Basmati, 200g piersi z kurczaka (lub 200g Fileta z Indyka), warzywa, oliwa z oliwek : 40g Białka, 78g Węglowodaów, 30g tłuszczy.

Posiłek 3:
100g ryżu Brązowego (lub Kasza gryczana), 200g piersi z kurczaka (lub 200g Fileta z Indyka), warzywa, oliwa z oliwek : 40g Białka, 78g Węglowodaów, 30g tłuszczy.

Po Pracy:

Pół Godziny Przed Treningiem:
33g Białka Serwatki, 30g Vitargo, 10g BCAA Xplode, 1 Miarka Superpump 250 : 28g Białka, 30g węglowodanów

Zaraz Po treningu siłowym: BCAA XPLODE 15g
A Po Aerobach: 33g Białko serwatki + 40g Vitargo : 28g Białka, 40g Węglowodanów

Posiek 4:

100g ryżu Basmati, 200g piersi z kurczaka (lub filet z indyka), warzywa, oliwa z oliwek : 40g Białka, 78g Węglowodaów, 30g tłuszczy.

Posiłek Przed snem:

250g Twaróg Półtłusty : 46g Białka, 11g Tłuszczy, 9g Węglowodanów


Na Dzień:

260g Białka = 1040 Kcal
383g Węglowodanów = 1532 Kcal
131g Tłuszczy = 1179 Kcal

W sumie na dzień około 3700 Kcal

Waga aktualna to 88kg






Zmieniony przez - Michau_ek w dniu 2010-06-28 19:08:00

Zmieniony przez - Michau_ek w dniu 2010-06-28 19:08:27

"I can't promise a miracle
but i'll always be trying"...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 873
Wiadomo, że mogło być lepiej, ale szybko nabieram fatu, i z masą to wolę ostrożnie, a poza tym to zawsze miałem dużo tłuszczyku i teraz chcę się go pozbyć jak najwięcej, choćbym miał stracić sporo w obwodach...

"I can't promise a miracle
but i'll always be trying"...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1577
Bardzo ładnie!! Sog!
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 8678 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54691
Super, SOG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 873
reszta fotek http://img822.imageshack.us/gal.php?g=20100628020.jpg 

"I can't promise a miracle
but i'll always be trying"...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 873
sorki za bajzel ale to mój pierwszy temat ze zdjęciami !!!

"I can't promise a miracle
but i'll always be trying"...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1411 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16215
łapa na wieksza sie wydaje niz te 40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 873
No niestety jest tylko 40cm

"I can't promise a miracle
but i'll always be trying"...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3096
Barki mi sie podobają ;]
sog
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
chociaż jeden który nie zawyża wymiarów, świetna sylwetka tylko małe bicepsy i brakuje najszerszego, do tego sie przyłóż
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 771 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20779
bardzo fajnie !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4452
1 zdjecie przodem rece mogles dac wyzej ;) ladnie jest tyraj dalej i jak koledzy mowia najszerszy :) nogi sie tez ladnie prezetuja. sog
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOTO-Aktualna forma

Następny temat

fotki do oceny staż rok

electro
Polecane artykuły