SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Staż 3 lata ...z długimi przerwami.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305
Witam,
moja przygoda z siłownia zaczela sie 3 lata temu jednak mialem dużo długich dosyć przerw (m.in. złamana reka, bądz kontuzja barku lub częste picie ;] ). Teraz ćwicze po przerwie 5 miesięcznej i właśnie 4 miesiac leci. Wspomagam sie i wspomagałem różnymi specyfikami i staram sie odżywiać wg diety. Bardzo cięzko mi przytyć a jak już tyje to w sama sucha mase :) Widać na zdj. oceńcie sami :







Jeszcze dorzuce dzisiaj badz jutro kilka zdjec ;]





Zmieniony przez - wronaxp w dniu 2010-07-01 22:19:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ciekawie to wyglada...ale daj fotki po ktorych mozna ocenic twoja cala sylwetke...miedzy innymi nogi. Plecy...bo tutaj tylko widac dobrze klate i byceps...klata troche mala bicek fajny no ale to wszystko na pompie jest. Daj normalne zdjecie w normalnych pozach.

pzdr.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Zamiast za "rozne specyfiki" , wez sie za miche , to i masa przyjdzie

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 305
Dorwałem jeszcze jedno zdjecie. Reszte wrzuce jutro jak porobie








Zmieniony przez - wronaxp w dniu 2010-07-01 22:28:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Fajna rzezba...no ale dalej czekam na reszte fotek Jak jutro beda fotki to i sog sie znajdzie

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3096
Jak na 3 lata to mogło być lepiej,
sucho strasznie, masuj i bedzie git; ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
dla mnie za***iscie hehe, chcialbym miec takiego gena, mi w tluszcz duzo sie odklada hehe

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Nie ważne, że idzie powoli ważne że łapiesz baaaaardzo suchy mięsień. Poza tym z tego co piszesz to więcej przerw niż treningu. Weź sie pożądnie za trening a będzie konkretnie bo podstawy są bdb

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
Bardzo cięzko mi przytyć a jak już tyje to w sama sucha mase
nie ma czegos takiego jak brak mozliwosci nabrania masy. jest jedynie zla dieta jesli tego nie uznajesz to znaczy ze jeszcze musisz sie doszktalcic

nataomiast na zdjeciach prezentujesz sylwetke powiedzial bym "miodzio" na plaze wole wieksze ilosci masy ale obiektywnie patrzac Twoja sylwetka jest jak najbardziej spoko. sszkoda ze tak malo zdjec i bez zadnych poz przepisowych.

pozdrawiam

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
ta ostatnia fota miażdży... masz już drugiego soga ode mnie (pierwszy w dopingu poszedł
jak dla mnie sylwetka kompletna.
też chciałbym takiego gena.
oddaj :P

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4452
wygladasz mlodo. brales sie juz za kox a micha slaba takze dla zdrowia napewno nie bedzie to okej. Gora a dokladniej bok wyglada ladniej. ciekawe jak z nogami :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki do oceny staż rok

Następny temat

staż 1-rok zdjęcia do oceny

WHEY premium