SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wysylka usztywniaczy INZERA z USA do Polski

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Witam.

Mam pytanie, mianowicie ile kosztowalaby wysylka usztywniaczy na nadgarstki firmy INZER z USA, do Polski. Orientuje sie ktos?

http://www.inzernet.com/detail.asp?PRODUCT_ID=WRAPS_IRON_WRISTZ

Chcialem zamowic takie usztywniacze, jednak nigdzie (na internecie, sfd), nie znalazlem, ile kosztuje wysylka.


Jezeli nie ten dzial - z gory przepraszam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2271
Kolego nie wiem ile kosztuje wysyłka ale pewnie przekroczy wartość zakupionego towaru i to możliwe że kilkakrotnie więc poleciłbym Ci kupić sobie opaski na nadgarstki firmy Titan prosto z Polski

Rymoholik O

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6453
ja mam z powera i sa ok!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Patryk - dzieki za pomoc w odnalezeniu stronki Zamowie Titan'y

Roni - tez myslalem nad opaskami z Power-System, jednak na zawodach dopuszczalne sa jedynie Inzer'y i Titan'y, a na takich mi zalezalo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9636
Rrumcek Podaj adres strony z jakiej zamówiłeś te Titan'y.

edit.

Ok, dzięki za pomoc. Jak by ktoś był jeszcze zainteresowany to tu jest link:
http://www.pitbullshop.pl/index.php?p292,titan-high-perfrm-12-wrst-wraps 

Zmieniony przez - Pavlov_DD w dniu 2010-06-03 11:00:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20220
Wydaje mi sie ze te 12" moga byc troche za krotkie - w sumie to tylko 30,5cm. Lepsze by byly 50cm albo i dluzsze - przepisy dopuszczaja o dlugosci do 1m.

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8141
Wszystko sie okaze.
Mam dosc "maly" nadgarstek (obwod), wiec moga byc dobre.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuję odcinków SIŁACZY - strong man, ale TYLKO z TVN :( może ktoś posiada

Następny temat

European Junior Powerlifting Championships 8 to 12 June 2010

electro
Polecane artykuły