Szacuny
136
Napisanych postów
4193
Wiek
39 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
44226
e panowie...nie chodzi o tłuszcz, który nie jest zły. Tutaj ekonomia wzięła górę, bo jesli ktoś pije mleko rano z płatkami, potem jakieś kakao i pare razy z białkiem/gainerem to trochę go idzie.
Szacuny
1
Napisanych postów
19
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
261
wlasnie przeczytalam ze dzieci ktore pija pelne mleko waza srednio 4 kg mniej niz te co pija chude mleko i naukowcy nie wiedza dokladnie czemu tak sie dzieje, wiec jutro chyba pojde kupic 3,5 %
pozdro
Szacuny
6
Napisanych postów
291
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
7731
s.m.p.a.
Przez całe życie piłem mleko w hurtowych ilościach (litr codziennie).
Od kiedy podszedłem do diety profesjonalnie wyeliminowałem mleko i nabiał, widzę znaczną poprawę sylwetki, lepszy zarys mięśni, nie mam takiej "pucowatej twarzy".
Po drugie na logikę: mleko daję krowa dla kogo? Dla cieląt.
Dlatego jestem zdania że mleko nie jest potrzebne dorosłym ludziom nawet kiedy tolerujemy laktozę.
Zmieniony przez - GenesisX w dniu 2011-01-13 04:55:42
Szacuny
431
Napisanych postów
56364
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
184874
GenesisX to hasło jest ciągle powielane z tymi cielątkami. Oczywiście definicja się poprawi i tu nie ma żadnej dyskusji. Oczywiśćie jeśli tolerujemy latoze także nie jest potrzebna poza tym mamy mleczne napoje fermentowane. Jednak Ci którzy lubią mleko bo sa tacy nie uważam że powinni z nego całkiem rezygnować zwłaszcza że nie ma co bać się tłuszczu jest juz wstępnie zemulgowany, czasem może być alergenem jednak w małych ilościach do 300ml dziennie polecam jeśli ktoś lubi.