SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki zestaw na poprawe siły?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7061
Witam.Od maja planuje poprawić siłę ogólną.Jaki zestaw proponujecie?
Koszty do 15o-200zł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
kreatyna wystarczy

do tego ukierunkowany trening na siłę

... dobra dieta z bilansem na plus i będzie GIT


ew. w ramach przyśpieszania powysiłkowej regeneracji
- ZMA
- Witaminy i minerały
- omega 3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2263
Tobie starczy zwykłe mono ale znając zycie to chcesz czegos wiecej czyli x-pand
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7061
Własnie sie zapytałem co jest najodpowiedniejsze dla mnie,Droższe nie znaczy lepsze;)
Wiec wole porade co kupic na poczatek,sam bym pewnie po nakupywał nie wiadomo co,kase bym wydał a efekty takie jak przy uzyciu tańszych rzeczy;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3712
spróbuj mono i odpowiedni trening jak chcesz zwiększyc siłe ale co jest najlepsze dla Ciebie to nikt Ci nie powie

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2263
jeśli to pierwszy kontakt z suple to kreatyna w najprostszej postaci czyli mono w zupełności Ci wystarczy.
Reszte kasy wydaj na odpowiednią diete bo to kosztuje i to sporo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5149
dieta, regeneracja, dobry ciężki trening, mono i jedziesz a jak wszystko spełnisz to Ci gwarantuje, że na brak bólu stawów nie będziesz narzekał :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7061
Dzieki wszystkim za pomoc,moze jeszcze doradzicie ktorą kreatyne wziąsć?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
Vitalmax mono... mniej niż 50 pln za cały cykl...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7061
A z czymś połączyć kreatyne?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
... możesz dodać sobie jakąś formę AAKG

wiele możesz .... to zależy czego oczekujesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5149
ja polecam mono universala :)

Zmieniony przez - keniou w dniu 2010-04-16 11:05:00
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hp+ CYTOCELL

Następny temat

Co radzicie ????

electro
Polecane artykuły