Szacuny
0
Napisanych postów
181
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
7061
Własnie sie zapytałem co jest najodpowiedniejsze dla mnie,Droższe nie znaczy lepsze;)
Wiec wole porade co kupic na poczatek,sam bym pewnie po nakupywał nie wiadomo co,kase bym wydał a efekty takie jak przy uzyciu tańszych rzeczy;)
Szacuny
0
Napisanych postów
54
Wiek
39 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
2263
jeśli to pierwszy kontakt z suple to kreatyna w najprostszej postaci czyli mono w zupełności Ci wystarczy.
Reszte kasy wydaj na odpowiednią diete bo to kosztuje i to sporo