SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co radzicie ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1421
Mam pytanie co kupic chodzi mi o mase i tylko mase dostalem juz 2 propozycje zestawow o to 1 L-Glutamine, Monster Mass, Kreatyna, BCAA pro 4200 lub 2 opcja Kreatyna, NOZ IV, OSTROWIA WPC 80 lub (BCAA pro 4200) Co wybrac ????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Brałeś coś wcześniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Kreatyna,wpc,bcaa jak najbardziej
Noz IV- nie chciałbys poznać jego smaku
L-Glutamine - nie wiadomo czy działa na ciebie
Monster Mass - ja preferowałbym Mutant Mass
dorzuć witaminy,kwasy tłuszczowe omega 3
Mozna by pokusić sie o ZMA ale tez nie wiadomo czy na Ciebie podziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1421
Jak narazie od początku roku na sucho wcześniej wiadomo kreatyna białko itd nigdy nie próbowałem glutaminy wiec tez zastanawiam się czy podziała na mnie. Sam decydował bym się na 2 opcje myślę ze smak Noz jakoś zniosę. Mam jeszcze jedno pytanie oplaca się kupować wpc i bcaa jesli w wpc są zawarte aminokwasy bcaa????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17746
Zdecydowanie ten drugi zestaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Nie wiem jaki masz organizm ale nie polecam noza,a wręcz szkoda kasy.
Lepiej dołóż grosza i kup coś lepszego. Super pump 250,Horse Power.
jak masz kase to czemu nie. Rano i przed snem wpc,a przed treningiem,w trakcie i po bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1421
Próbowałeś już Noz,a pytam bo ja jeszcze tego nie testowałem, miałem kontakt z tego typu odzywkami ale noz jeszcze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
To ochydztwo koncze teraz. Po dwóch miarkach dopiero coś czuje,na x-pandzie miałem taką samą pompe.
Wypić sie da bo piłem gorsze rzeczy ale po kilkunastu sekundach mało co tego nie zwróce,a większe dawki odczuwalne są na zołądku i zawsze po siłowni kibel.
Ogólnie nie polecam.
Kumpel ma teraz Super Pump 250 i to smakuje znacznie lepiej niż noz i lepiej działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1421
Kończysz a wiec powiedz jak ci poszło są jakieś efekty Szczerze to zastanawiałem się co do Xpanda ale tak się składa ze kreatyny już mam chciałbym tylko coś jeszcze dorzucić a z tego co się orientuje to xpand składa się właśnie z kreatyny. Dlatego pomyślałem o noz. Powiedz próbowałeś wcześniej xpanda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
noz był po to by utrzymać to co poszło na kreatynie(przerwa od kreatyny)
Noz ma jedynie umilić trening i raczej na nim nic nie urośnie.
Jestem zylastym ektomorfikiem czyli z góry skazany na porażkę co do masy.
X-panda bardzo mile wspominam siła na duzy plus i coś tam w obwodach sie zwiekszyło.
Kup sobie Super Pump 250 tam jest tylko odrobina kratyny,a jest o niebo lepszy jak dla mnie od noza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki zestaw na poprawe siły?

Następny temat

Thermo speed+Hors power redukcja.

WHEY premium