Witam ułozyłem sobie taką dietę i chciałbym zeby ktoś mi ją ocenił bo do tej pory każda moja dieta była do du..
1.7.00- jajecznica z 2 jajek +szklanka platków owsianych z mlekiem
2.10.00-2kanapki z twarogiem(szkoła)
3.12.00-obiad szkolny
4.15.00-Kotlet schabowy(150g) z ziemniakami i suruwką
5.16.30-trening
6.19.00-kotlet z piersi kurczaka(150g)+chleb
Mam 16 lat 182cm wzrostu i 70kg wagi/Przepraszam że bez wartości kalorycznych
1.7.00- jajecznica z 2 jajek +szklanka platków owsianych z mlekiem
2.10.00-2kanapki z twarogiem(szkoła)
3.12.00-obiad szkolny
4.15.00-Kotlet schabowy(150g) z ziemniakami i suruwką
5.16.30-trening
6.19.00-kotlet z piersi kurczaka(150g)+chleb
Mam 16 lat 182cm wzrostu i 70kg wagi/Przepraszam że bez wartości kalorycznych
Krzysztof Piekarz