SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pół roku masowania +11 kg

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99


pół roku masowania, trening 3x w tyg. FBW, suplementacja: Size ON + NO Shotgun + TREC CM3
I nie jestem zadowolony, za dużo tłuszczu złapałem w okolicach pasa, a dieta jako taka była + aeroby.
wakacje 2009 - 92 kg
luty 2010 - 103 kg


Zmieniony przez - hpw2007v w dniu 2010-02-23 16:16:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99
Większość widzi to co ja, czyli za dużo tłuszczu, trochę zmienię dietę i za 3-4 miesiące wrzucę nowe fotki. Dziękuje za komentarze, liczę się z Waszą opinią. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3374
nie no przygwozdziłeś mnie.. marzę o takiej sylwetce;)
jest super. kolo po co ci treningi i suple?? i tak wymiatasz;))

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeżba to zabawa a masa podstawa;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21585
cwicz brzuch, bo z ta miednica jak laska wygladasz.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99


trochę większe zdjęcie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1448 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8915
rzeczywiscie troche tluszczu zlapales
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26980
nie wiem gdzie Ty masz te 100kg :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie widać tych 100 kg... :P i wielkiej różnicy nie ma między zdjęciami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25277
Nie no nawet ja tu praktycznie rzadnej roznicy nie widze... tylko tyle, ze sie optlusciles:P

http://www.sfd.pl/dnos/Dziennik-t575194.html - mój pierwszy dziennik. Zapraszam wszystkich:D

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3946 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29072
kogo przez pół roku masowałeś że 11kg tłuszczu nabiłeś na siebie??
masażysta??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99


, stoję tylko w spodenkach i skarpetkach
wzrost 188 cm

Zmieniony przez - hpw2007v w dniu 2010-02-23 17:59:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91
jest za***i**ie naprawde !
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17latek to oceny:) 5 miechów solidnych trenigów

Następny temat

20 lat, nowa fotka strona 3

electro
Polecane artykuły