A więc dzisiaj zakupy do diety zrobiłem i niestety zabrakło mi na basen
ale 8 wypłata więc dam rade następnym razem ;) Tymczasem dzisiaj bieg 16min + rowerek stacjonarny będzie
Dzisiaj micha trochę lepsza niż wczoraj
a więc kolejno:
Sniadanie:
Placki jabłkowo - owsiane + Tran :)
Owoce:
Pomarańcza i kiwi
Obiad:
Mielone z kurczaka z ryżem, surówka oraz sosem cygańskim <mniam>
Przed biegiem:
koło 17 zjem znowu te placuchy bo mi zostało trochę masy na to :)
Kolacja:
Prolongatum wkońcu na mleku ;)
Tu też mam zamiar podziękować osobą które podały te przepisy, sogi już dostali :)
Zmieniony przez - RafalRSL w dniu 2010-01-04 15:59:56
ale 8 wypłata więc dam rade następnym razem ;) Tymczasem dzisiaj bieg 16min + rowerek stacjonarny będzie
Dzisiaj micha trochę lepsza niż wczoraj
a więc kolejno:
Sniadanie:
Placki jabłkowo - owsiane + Tran :)
Owoce:
Pomarańcza i kiwi
Obiad:
Mielone z kurczaka z ryżem, surówka oraz sosem cygańskim <mniam>
Przed biegiem:
koło 17 zjem znowu te placuchy bo mi zostało trochę masy na to :)
Kolacja:
Prolongatum wkońcu na mleku ;)
Tu też mam zamiar podziękować osobą które podały te przepisy, sogi już dostali :)
Zmieniony przez - RafalRSL w dniu 2010-01-04 15:59:56

i 25 min na rowerku stacjonarnym na dobicie ;) Wydaje mi się że porządnie dzisiaj trzymałem michę więc dzień na plus