Mam zamiar od nowego roku wprowadzic jakas porzadna diete w zycie
zazwyczaj raczej tak sie o nia obijalem...czas to zmienic..
nie wiem czy dieta ktora sobie wymyslilem bedzie bardziej na sile czy na mase..zalezy mi teraz konkretnie na sile..
-Rano na czczo - Kreatynka..Kre-alkalyn 2500 mega caps (szt. 1)
-Sniadanko - Jajecznica (4 jaja) + kielbaska jakas + z kromki chleba z maslem i ewentualnie jakas szynka..
- 2 sniadanie w szkole ( co moglbym tutaj jesc ? )
- Obiad standardowy z miesem lub cos innego zalezy od dnia..
- Przed treningiem (ryz z jablkami) lub owsianka na mleku ? co lepsze + kreatynka (szt. 2)
- Po treningu jako juz kolacja ok godziny 20.30 max..Ryz z jablkami lub owsianka lub jajka+kanapki z bialym serem
CO ewentualnie byscie zmienili, dodali ?
zazwyczaj raczej tak sie o nia obijalem...czas to zmienic..
nie wiem czy dieta ktora sobie wymyslilem bedzie bardziej na sile czy na mase..zalezy mi teraz konkretnie na sile..
-Rano na czczo - Kreatynka..Kre-alkalyn 2500 mega caps (szt. 1)
-Sniadanko - Jajecznica (4 jaja) + kielbaska jakas + z kromki chleba z maslem i ewentualnie jakas szynka..
- 2 sniadanie w szkole ( co moglbym tutaj jesc ? )
- Obiad standardowy z miesem lub cos innego zalezy od dnia..
- Przed treningiem (ryz z jablkami) lub owsianka na mleku ? co lepsze + kreatynka (szt. 2)
- Po treningu jako juz kolacja ok godziny 20.30 max..Ryz z jablkami lub owsianka lub jajka+kanapki z bialym serem
CO ewentualnie byscie zmienili, dodali ?
Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(
Krzysztof Piekarz