>> DIETA & SUPLEMENTACJA <<
1. 5g creatine + 3 jaja + 100g owsianych + łyżka dzemu + 15g oliwa z oliwek
2. 2 bułki grahamki + 250g serek homogenizowany waniliowy + 25g orzechów włoskich
3. 5g creatine + 100g ryzu + 150g piersi z kurczaka + warzywa
4. Patrz komentarz
>> FOTO & FILMY <<
Niestety nie mam żadnych fotosów, bo siostra porzyczyła aparat, i go jeszcze nie dostałem :).
>> KOMENTARZ <<
Wczoraj mała imprezka, z napoji wypiłem: 1 piwko i colę do zapicia, i zaszalałem z jedzeniem: 2 placki po kaszubsku, szparagi w galarecie, kurczak pieczony, śledzie w oleju. Jadłem to przez cały wieczór, nie wszystko na raz. Myślę, że mocno nie zaszalałem, ale troche na pewno :). Cieszę sie ze nie jadłem syfu, ani slodyczy i nic takiego, jedynie moze nie za kulturystycznie ^^. Wczorajszy trening odbył się dzisiaj rano. To chyba na tyle z wczoraj, zapraszam do komentarzy i opier***nia za wczorajszą dietke :D
Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2009-11-28 14:57:19
"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.






). Ale uznałem też, że czas zjechać z węglami, podwyższyć tłuszcze i uciąć 150kcal. Od jutra w nowej diecie bede przyjmował niecałe 3000 kcal (bez 40-50 czyli 2950), do tej pory było 3150. Dieta na ten tydzień i reszte cyklu bedzie wygladała tak:
