SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Masa 1-sza klasa! - pods.str.27!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
wziąłeś se uwagi do serca i dobrze, wzoruj się na solarosie
plan mi się podoba i sobie go ściagnę i wykorzystam po zaplanowanym fbw na styczen

trzymaj się, przyrostów życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
ogólnie cenie sobie uwagi innych, bardziej doświadczonych ludzi odemnie :), a co do planu to jeśli Ci się podoba to korzystaj, po to jest on opublikowany :).

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
w śniadaniu jesz sam chleb? nie wiem jak może Ci smakować chleb z omletem

nie lepiej dać owsianych zamiast tego chleba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



>> DIETA I SUPLEMENTACJA <<

1. 3 jaja + 15g oliwy z oliwek + 200g chleba żytniego
2. 5g creatine + 100g makaronu durum + 3 jaja + 100g piersi z kurczaka
3. 5g creatine + 65g CARBO + 40g PROTEIN
4. 200g ryżu brązowego + 120g piersi z kurczaka
5. 100g twarogu półtłustego + 30g oliwy z oliwek + 5 marchewek

Śniadanko, omlecik dziś mi troche nie wyszedł :P za długo przytrzymałem na patelni? :D:D




Makaron z jajkiem i piersią z kurczaka :D wypas :P




>> TRENING <<

- wyciskanie sztangi płasko 12(60 kg),10(65 kg),8(70 kg),6(75 kg)
- wyciskanie sztangi skos górny 12(50 kg),10(52,5 kg),10(55 kg),8(57,5 kg)
- rozpiętki w bramie 4x10(13,5 kg)

- francuskie do czoła 12(30 kg),10(32,5 kg),8(30 kg),6(30 kg)
- prostowanie na wyciągu 15(20 kg),12(25 kg),10(30 kg),8(25 kg)

>> KOMENTARZ <<

Dzisiaj nieco zabiegany dzień, dlatego tylko 5 posiłków ale bardziej kalorycznych. Na wieczór także dużo warzyw, bo brak ich w poprzednich posiłkach, a to nie jest dobre zjawisko Dzisiaj dzień z klatą i trickiem :D.

Wyciskanie sztangi, poszło bardzo ładnie, zarówno płasko jak i na skosie. Ciężary nie robią wielkiego wrażenia, ale były wyzwaniem :P.

Francuskie do czoła pierwsza seria ładnie, no i w drugiej spuchłem musiałem zmiejszyć obciążenie do początkowych 30, nie wiem co sie stało ale poprostu triceps odmówił posłuszeństwa :) Podobnie było z wyciągiem, ale obniżyć ciężar musiałem tylko w ostatniej serii.

Dzisiejszy trening oceniam bardzo dobrze, a dietke nie bardzo ale również nie było mega braków, chodź ZAWSZE MOŻE BYĆ LEPIEJ! :) No i standardowo, zapraszam do komentarzy i ewentualnych uwag czy porad :).

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
nka już wcześniej to opisywałem, ale opisze jeszcze raz :P jem chleb przez pierwsze 14 dni cykli :P bo owsiane mi sie maksymalnie przejadły, wole ten sam chleb z omletem :P ale po tych 2 tygodniach przerwy od owsianych myślę że wróce do owsianych :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1376 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59897
jeśli to dobry jakościowo razowiec to ok.

a czego nie robisz placka owsianego? ( przepis studiego w dziale kuchnia )

ja daje mleko,owsiane i pare lyżek dżemu truskawkowego, wchodzi w 5 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ja od 2 lat owsiane miksuje blenderem i pije ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
no ja nie mam blendera niestety ;/ ale zamierzam sobie kupić po świętach, bo teraz duzo wydatkow :P

co do twojego placka to chyba spróbuje ;) ale do konca tego tygodnia dla przyjemnosci pocisne na chlebie :P, a do tego placka wrzucasz zwykle owsiane nie miksowane?

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
co ty jesz! kurak albo swinia i po sprawie!!:D odnosnie tych przysiadow dowale sie jeszcze do jednej istotnej sprawy(obejrzalem filmik z 10 razy;DD) , zbyt mocno pochylasz sie do przodu robisz jakby 2 cwiczenia w jednym przysiad z martwym. tulow ma byc lekko pochylony ale lekko tak by sztanga byla na lini stóp , proponuje na to zwrocic uwage , chyba ze masz zamiar zrobic przewrot w przod ze sztanga ;D a druga sprawa IMO (i nie tylko imo, bo szkol jest wiele) nie ma sensu schodzic tak nisko jesli zalezy ci na budowie miesni , tak glebokie przysiady robia 3boisci , albo siatkarze do wyskoku a jesli chodzi tylko o same rozbudowanie miesni wystarczy do kata prostego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
o ja pierd... mialem 2 karty otwarte i sie zamieszalem i wpisalem odp do ciebie ktora miala byc do kogo innego muhehehe xD sorry.. prosze to skasowac jak sie da
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestawienie suplementów - MEGA KOP! - czy warto ?

Następny temat

Pytania od początkującego

WHEY premium