SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Masa 1-sza klasa! - pods.str.27!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



>> DIETA I SUPLEMENTACJA <<

1. 3 jaja + 100g owsianych górskich + 15g oliwy z oliwek + łyżeczka dżemu jagodowego
2. 5g creatine + 120g karkówy + 100g makaronu durum + 10g oliwy z oliwek + warzywka
3. 130g karkówy + 100g ryżu brązowego + 12g oliwy z oliwek + warzywka
4. 5g creatine + 100g twarogu półtłustego + 20g oliwy z oliwek + warzywa

Śniadanko, pyszny placuszek <mniam> (zawi, dziś wyszedł mniej krzywy :D)




Karkówka z makaronikiem, była jeszcze oliwa z oliwek i warzywa :P




Trzeci i ostatni konkretny posiłek w ciągu dnia ;D




>> KOMENTARZ <<

Niedziela... Zakończenie drugiego tygodnia testu, a zarazem najkrótszy dzień tygodnia, bo trwa może z 12h w moim życiu :D:D dlatego tylko 4 posiłki :P również dziś brak treningu, tak jak to przewidział mój plan :)

Pierwsze dwa tygodnie testu zleciały błyskawicznie, może to i dobrze ;D Dieta w tym tygodniu luźniejsza od pierwszego tygodnia cyklu (luźniejsza w sensie wymiany posiłków a nie jedzenia czego się dało :P). Trening spisuje się dobrze, chodź zakwasy dużo mniejsze niż w pierwszym tygodniu, w trzecim zapewne nie bede ich już czuł, ale zobaczymy. Nie mam chyba już nic więcej do opisania, bo to był nudny dzień, nawet dla mojej osoby, wiec nie będę zanudzał. Zapraszam do komentarzy! :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
no placek juz wyglada dobrze!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
ogolnie nie narzekam na brak talentu kucharskiego <skromny> xDDD

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
ja dzis zrobilem tego placka ze zwyklych platkow owsianych.. lipa troche trzeba crunchy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
ja jem ze zwyklych, i mi smakuje :D z dzemem wypasik ;D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



>> DIETA I SUPLEMENTACJA <<

1. 3 jaja + 100g owsianych górskich + 15g oliwy z oliwek + łyżeczka dżemu jagodowego
2. 200g chleba żytniego + 100g karkówki + 25orzechów włoskich
3. 5g creatine + 100g makaronu + 120g karkówki
4. 5g creatine + 20g PROTEIN + 65g CARBO
5. 100g ryżu brązowego + 100g cycka
6. 100g twarogu półtłustego + 30g oliwy z oliwek + warzywa

Śniadanko, standard powoli, a wiec placek ;D




Przedtreningowy




Potreningowy




>> TRENING <<

- Przysiady ze sztangą na plecach 12(60 kg),10(70 kg),8(80 kg),6(90 kg)
- wypychanie na suwnicy 15(90 kg),12(100 kg),10(110 kg),8(120 kg)
- uginanie podudz leząc 21(30 kg),21(35 kg),21(40 kg)
- uginanie nóg na maszynie (4-głowe) 12(50 kg),10(55 kg),8(65 kg),6(70 kg)
- wspięcia na łydki 4x max

>> KOMENTARZ <<

Dzisiaj brak brzucha w treningu i areobów... powód jest prosty a zarazem skomplikowany... Nie wiem co mi jest ale jest lipa, bo złe samopoczucie, zawroty głowy po kazdym ćwiczeniu, mega bol głowy... wygląda na to że dopada mnie jakaś choroba. Po treningu wziąłem sobie tabletkę i po półgodzinie głowa przestała boleć i lepiej się poczułem... ale nadal nie jest za fajnie, na noc wezmę jakiś gripex i porządnie się się wyśpię.

Przysiady ze sztangą to była lekka masakra, ciężar z którym nie miałem wczesniej większego problemu prawie mnie przygniatał, ale poszło w miare.

Wypychanie na suwnicy w tym ćwiczeniu zaczeło mi się nieźle krecic w bance, a o bólu już nie wspomnę...

Więc dzisiaj się kuruje, i próbuje wyzdrowieć bo już dawno tak źle się nie czułem... jak to mówią, choroba nie wybiera i przychodzi w nie odpowiednich momentach :P Zapraszam do komentarzy.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6300
musisz sprobowac z crunchy to calkowicie zmienia postac rzeczy:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



>> DIETA I SUPLEMENTACJA <<

1. 3 jaja + 100g owsianych górskich + 15g oliwy z oliwek + łyżeczka dżemu jagodowego
2. 70g chleba żytniego + 100g cycka + 25orzechów włoskich
3. 5g creatine + 100g makaronu + 100g cycka
4. 5g creatine + 20g PROTEIN + 65g CARBO
5. 100g makaronu + 180g tuna
6. 100g twarogu półtłustego + 30g oliwy z oliwek + warzywa

Placuszek, na focie bez dzemu ale dzem byl :D




Cycuszek przedtreningowy




Tunek potreningowy




Twarozek na dobrą nocke :)




>> TRENING <<

- wyciskanie sztangi płasko 12(60 kg),10(65 kg),8(70 kg),6(75 kg)
- wyciskanie sztangi skos górny 12(50 kg),10(55 kg),10(60 kg),8(65 kg)
- rozpiętki w bramie 10(15 kg),10(15 kg),10(15 kg),10(15 kg)

- francuskie do czoła 12(25 kg),10(29,5 kg),8(30 kg),6(32,5 kg)
- prostowanie na wyciągu 15(30 kg),12(30 kg),10(30 kg),8(30 kg)

>> KOMENTARZ <<

Dzisiaj czułem się już dobrze, chodź nie w pełni, bo samopoczucie jeszcze nie za dobre :P ale trening odbył się bez żadnych przeszkód i zonków :) C.d. diety to do tego co wypisałem poszlo kilka ciasteczek (wafelkow kakaowych) do herbatki w towarzystwie.

Wyciskanie płasko trzeci tydzien ten sam ciężar, albo tamte dwa dni byly slabe, albo sila lekko poszla, bo na treningu mialem jeszcze zapas 1-2 powtorzenia ;d od przyszlego tygodnia bede konczyl na 80 :D

Wyciskanie skos poszło dużo lepiej niż ostatnio, wiekszy ciężar i widać że siła poszła na skosie :D

To tyle jeśli chodzi o dzien dzisiejszy... nie moge sobie darować tych wafelków bo miala być dieta scisla, ale zjadlem to zjadlem :P jutro wstaje i jade dalej :P fat troszeczke sie osadza na maciusiu xD, i bebzon jest ładny :D Zapraszam do komentarzy.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



>> DIETA I SUPLEMENTACJA <<

1. 5g creatine + 3 jaja + 100g owsianych górskich + 15g oliwy z oliwek + łyżeczka dżemu jagodowego (standart ?:D)
2. 140g chleba żytniego + 100g cycka + 25g orzechów
3. 100g cycka + 100g makaronu durum + troche warzyw
4. 40g PROTEIN + 65g CARBO + 12g oliwy z oliwek
5. 5g creatine + 100g twarogu półtłustego + 30g oliwy z oliwek + warzywa

Sniadanie, na focie bez dzemu. Sorry, że tylko jedna fotka ale nie miałem dostępu do aparatu :P




>> KOMENTARZ <<

Dziś dzień odpoczynku od treningu. Jestem mile zaskoczony. Dlaczego? Otóż, wstaje rano i ... mam zakwasy na klacie i tricepsie :P Jest to miłe wrażenie, jeszcze nigdy po 3 tygodniach jednego treningu nie odczuwałem zakwasów.

Micha dzisiaj trzymana, jak widać w rozpisce, bo ostatnio to różnie bywa, już kilka odejsc od diety było, nie można zbytnio szaleć.

Jutro planuje plecy + biceps, martwi mnie tylko kontuzja łokcia, nic nie wspominałem, bo zawinąłem opaską i klate robiło sie dobrze. Otóż nabawiłem jej sie na samoobronie (parter zaszalał z dzwignia...), gdy cos mi ciągnie rękę czuje dość duży ból, zobacze jak to będzie, będzie opaska i cały czas smaruje maściami. Najwyżej powalcze z miejszym ciężarem :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





A tutaj coś dla tych co jarają się freestylem i umiejętnościami nie docenionymi medialnie :) Tak po za tematem oczywiście :). Zapraszam do komentarzy.

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2009-11-18 20:52:20

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
od polowy jest za***ioza :) a z krasnoludkami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestawienie suplementów - MEGA KOP! - czy warto ?

Następny temat

Pytania od początkującego

WHEY premium