jadę z planem A-B :) (pn, wt, cz,pt) bez specjalnie wielkich cieżarów bo to dopiero miesiąc po powrocie na siłkę i do tego redukuję masę :) idzie dobrze, jest postęp :)
ale ostatnio już kilka osób zwróciło mi uwagę żeby rozdzielić przysiady i MC. i dać MC na początek treningu...
czy można zatem:
B (wt) - zamiast MC zrobię WZNOSY TUŁOWIA 3s
B (pt) - zamiast przysiadów i wykroków zrobię WYPYCHANIE NA SUWNICY 3s, ORAZ PROSTOWANIE NÓG NA MASZYNIE SIEDZĄC 2s
z tym MC na początek treningu - zostawię tak jak jest - bo fajnie już rozgrzany przed MC jestem :)
ale ostatnio już kilka osób zwróciło mi uwagę żeby rozdzielić przysiady i MC. i dać MC na początek treningu...
czy można zatem:
B (wt) - zamiast MC zrobię WZNOSY TUŁOWIA 3s
B (pt) - zamiast przysiadów i wykroków zrobię WYPYCHANIE NA SUWNICY 3s, ORAZ PROSTOWANIE NÓG NA MASZYNIE SIEDZĄC 2s
z tym MC na początek treningu - zostawię tak jak jest - bo fajnie już rozgrzany przed MC jestem :)
