SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wsm 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
Witam! ;P taka drobna pocieszająca informacja

Pudzian za rok chce odzyskać tytuł mistrza świata :)

http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Pudzianowski-po-prostu-byl-za-mocny,wid,11560929,wiadomosc.html?ticaid=18de5 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
Podobna gadka była w 2004 roku, kiedy to WSM wygrał Vasyl Virastyuk. Jednak w 2005,2007 i 2008 roku to Mariusz znowu był górą.. więc skąd wiecie, ze tym razem nie bedzie tak samo ? ;) Mariusz jest jedynym zawodnikiem, który utrzymuje sie cały czas w stawce.. Miejsca: 1,1,3,1,2,1,1,2

Tacy jak:
Svend Karlsen
Phil Pfister
Vasyl Virastyuk

to jednorazowi "Mistrze". Nikomu z nich nie udalo sie powtorzyć tego sukcesu poraz kolejny. Nie licząc Savickasa , gdyz mial on paroletnią przerwe w tych zawodach.

Może się myle, ale napewno jest w tym troche racji :)

Pozdrawiam i do zobaczenia !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14404
Dzisiaj na Onecie jest artykuł o WSM . Zatytułowali go "klęska Pudzianowskiego". Co za barany. Brak słów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1391
2-gie miejsce klęską? - to jak nazwać "dopiero" 3-cie miejsce siatkarek?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235
no tak klęska pudzianowskiego,gortat słaby,małysz i kubica rółwnież, są takie momenty,że bym tych marnych dziennikarzynów,którzy w większości nie uprawiali nigdy żadnego sportu spakował i wysłał w kosmos lub sprawił im solidne wpier...,ażeby wreszcie coś zrozumieli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1391
Jeśli tak co ciekawe co by pisałi o Darku.P co miał w tym roku wygrać :) - żałosne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 470
Według naszych dziennikarzyków żeby odnieść sukces to trzeba zostać chyba mistrzem międzygalaktycznym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1391
Tak a 3 miejsce siatkarek to święto narowode.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1186
Onet skopiowal artykul z jakiejs innej stronki:) ogolnie oraa:D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235
za rok mistrzostwa mogłyby być w polsce ,ale jest jeden problem.POGODA.Jednak mistrzostwa zawsze rozgrywane są -koniec września początek października,a u nas wtedy konia z rzędem temu kto przewidzi jaka będzie aura.W tym roku wrzesień był super,aż tu nagle pod koniec z dna na dzień spada temp. z+22 na +7 w dzień.A to utrudnia zorganizowanie zawodów takich jak mistrzostwa świata.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody STRONGMAN - Lidzbark Welski 26.07.2009r.

Następny temat

WYGLĄD TRÓJBOISTÓW

electro
Polecane artykuły