SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wsm 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 134685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 431
Właśnie nie! Pudzian i w paluchach i w hantlu moim zdaniem przegra. Z hantlem 85 kg wykonał jedynie 8 powtórzeń. Derek na AC z hantlem 92 - 15! Nawet Pfister wygrał na AC z Pudzianem w hantlu (Pudzian wtedy - 0 zaliczonych powtórzeń) Własnie fingers i hantel to zawsze była pięta achillesowa Pudziana. Ale Mariusz ma już zapewniony awans więc mu to zwisa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8437
Fux nie podniecaj sie tak.Ostatni raz pudzian na Arnold clasic był chyba w 2005 i od tego czasu jest napewno silniejszy.A te konkurencje to mu raczej nie zwisaja..gdyby zajmował dolne pozycje w nastepnych 2 konkurencjach to by nie awansował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
wygra w hantlu wswojej grupie nie ma bata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 367
pudzian w tym roku nie ma szans ,ja sie dziwie sie ,że on pięc razy zdobył tytuł nie wiem jakim cudem przy takim małym wzroście i masie mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
bambo a mnie dziwi ze nie masz jeszcze play fresh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8437


Myśle ze ot tak ten hantel nie leżał u niego na podwórku dla ozdoby.zreszto okaze sie wkrotce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 431
A ja mimo wszystko podtrzymuję swoją tezę, że Mariusz totalnie odpuści te konkurencje. Przecież w paluchach w początkowej fazie unoszenia bala jest zaangażowany biceps. Mariusz miał kilka miesięcy temu operację i właśnie nie powinien do paluchów w ogóle wychodzić a hantel ? Może zrobi kilka powtórzeń dla picu i tyle. Na cholerę ma się forsować. Przecież sam potwierdził, że kontroluje sytuację i magazynuje siły na finał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 626
www.pudzian.pl

MŚ strongmanów: Pudzian schudł aż 9 kilo! Jak sobie radzi?
W sobotę na Malcie rozpoczęły się zawody, na które czekają wszyscy fani naszego mistrza. Na razie „Dominator” nie zawodzi.

Mariusz Pudzianowski, Zydrunas Savickas, a może Derek Poundstone? To wielka trójka faworytów rozpoczętych właśnie mistrzostw świata strongmanów. Na ich decydujące starcie trzeba jeszcze będzie poczekać, ale już wiemy, że wszyscy są w formie.



Największym problemem dla Pudzianowskiego na Malcie są na razie nie rywale i ciężary, lecz... upały. Jest tu strasznie gorąco, woda „wychodzi” ze mnie. Straciłem już 9 kilogramów w 5 dni! Ważyłem 143 kg, teraz mam 134. Trochę za duży ubytek - mówi w rozmowie ze Sportfanem Pudzianowski, ale przy okazji uspokaja kibiców. - Już byłem w takich opałach i dawałem radę. Dam i teraz! Zobacz, jak prezentuje się Pudzian Do eliminacji MŚ w sobotę przystąpiło 30 atletów. Zostali oni podzieleni na pięć grup (po sześciu w każdej). Dwudziestu strongmanów odpadnie, dziesięciu przejdzie do finału (po dwóch z każdej grupy). Mamy dobrą wiadomość! Z grupy 3 awans zapewnił sobie Mariusz Pudzianowski.Po czterech konkurencjach jestem na pierwszym miejscu, mam 20 punktów - relacjonuje Pudzian. - Drugi jest Phil Pfister (19 pkt.), który wygrał ze mną na MŚ w 2006 roku, a trzeci Chorwat Ervin Katon (15 pkt.). W eliminacjach się nie spinam, robię tyle, ile trzeba. Kontroluję sytuację. Wiadomo już, że pozostali Polacy startujący na Malcie - Jarosław Dymek i Sebastian Wenta - nie mają już szans na awans do finału. Wenta wycofał się z powodu kontuzji. Dwaj najwięksi rywale Pudzianowskiego - Amerykanin i Litwin - notują dobre wyniki w eliminacjach. Poundstone i Savickas uzyskują dość podobne rezultaty do mnie. Raz oni mają lepszy wynik, raz ja. Siłę mamy taką samą. Kto popełni błąd, ten przegra...Eliminacje kończa się we wtorek. Potem - od czwartku do soboty - wielki finał z udziałem 10 strongmanów. Siłacze zmierzą się w siedmiu konkurencjach. Pudzian uważa, że w tym roku rywali ma wyjątkowo silnych i głodnych sukcesu. Są „młode wilki”. Będzie ciężko, ale cóż... łatwo nigdy nie było. Muszę pokazać młodym, gdzie jest ich miejsce - kończy Pudzianowski. Wierzycie w to, że Mariusz po raz szósty zostanie mistrzem świata? Forum jest do Waszej dyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
jeśeli Savictas najsilniejszy na ćwiecie 6 krotny mistz świata IFSA i Arnolda oraza Fortissimus i Derek zwycięsca Arnolds i Fortissimusa to sa młode wilki to Pudzian chyba sam siebie ośmiesza pozxa tym nie wygrał jeszcze żadnej konkurencji i nie ma narazie zapewnionego występu w finale

co cię nie zabije wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody STRONGMAN - Lidzbark Welski 26.07.2009r.

Następny temat

WYGLĄD TRÓJBOISTÓW

WHEY premium