SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wsm 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 134903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2374
Hantel byl o 3kg ciezszy niz na ostatnich AC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 431
generalnie rzecz biorąc ja tam na Waszym miejscu bym jeszcze niczego nie przesądzał. Poundstone moim zdaniem właśnie w TEJ CHWILI przegrywa batalię o złoto - ma zapewniony awans a produkuje się, żeby postraszyć innych. Wg mnie zabraknie mu sił w końcówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1391
Jak będzie rzeci też się nie załamie - jak by nie było następny puchaek do kolekcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
Hantel ważył tyle co "dobrej jakości" sztanga :D Mnie tez to nie dziwi mnie, że Pudzian zrobił tylko 3 powt.. dziwi mnie raczej ogromna FORMA POUNDSTONE O_O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1391
Daek miał ogromną motywacje przegrał o włoś i pozosało mu tylko tak trenować przez cły rok aby w finale wygrać już z przewagą a nie jak był ostatnio w osatniej konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Dokladnie. Tamat byl wyjatkowo czesto walkowany i kazdy bez wzgledu na to czy lubi Mariusza czy nie nie i sledzi ten sport od lat wie ze Pudzian zawsze byl i jest dobry ale do momentu jak zaczynaja wchodzic naparaawde extremalne ciezary wtedy to juz nie jego bajka sie zaczyna robic i tego nie przeskoczy sie.
A widomo ze tendencja taka jak na AC z ciezarami jest bo ludzie chca widziec coraz wieksze extrema.
Moim zdaniem bedzie 3 miejsce jak sie bardzo zawezmie a pewnie sie zawezmie :)
Na wiecej w tym roku nie ma za bardzo nadziei.
Jezeli mu sie jeszcze ten sport nie znudzi to moze uda mu sie zrobic forme mistrzowska na przyszly rok i ostatni raz pokazac kto tu rzadzi !! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
Jestem ciekaw jakby potoczyły sie losym, gdyby Mariusz startował w jednej grupie z Poundstonem i Big Z ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Nawet nie chce o tym myslec.Mielibysmy maly final w eliminacjach a sadzac po wynikach byloby dla nas nieciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
Jeżeli Poundstone by wygrał WSM to napewno odpuściłby nastepny rok, a Mariusz tym samym miałby szanse na zwyciestwo (pod warunkiem, że jego treningi byłby extremalnie mordercze tak jak w przypadku Poundstone'a).

Widać Pudzian mocno zlekcewazył słowa Amerykanów i lekko sie zdziwił gdy zobaczył Dereka w akcji na Malcie :D ale moze to i dobrze.. bedzie mial wieksza motywacje do walki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody STRONGMAN - Lidzbark Welski 26.07.2009r.

Następny temat

WYGLĄD TRÓJBOISTÓW

WHEY premium