SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wsm 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 134893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 470
Oglądłem sobie na youtube WSM z 1992 roku . Tam to dopiero bysiory występowały : Mistrz Świata Ted Van Der Parre - 213 cm,157kg , James Perry - 183 cm , 196 kg!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
No malutko ja myslelem ze jakies 100 tys za pierwsze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2651
Szkoda ze Mario nie wygrał... wyrównałby rekord 3 zwyciestw pod rząd Kazmaiera i Magnussona.

"Nie szata zdobi człowieka, ale muły".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
Ajsik9 gdybym ja to wiedział 4 lata temu.. to teraz byłbym szczęśliwym człowiekiem.
no,ale mniejsza.
Wracam do wątku, zauważnie jedną rzecz, Pudzian od x czasu jest na topie, jeśli przegrywał mistrzosto, to tylko o ułamki, nikt nigdy go nie pokonał z kretesem (być mozę dlatego,że Ja nie startuję), zawsze przegrywał, bo miał pecha, słabszy dzień czy cos w tym stylu.
a weź pod uwagę innych mistrzów, np taki strażak z virgini, czy skąd tam on jest (nie chciałem po nazwisku jechać) w 06 był 1, a teraz bodajże siódmy.
już nei wspomnę o innym niedoszłym mistrzu, ehh
Może nie Polska, ale Pudzian napewno górą

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 354
masti kurde za***iscie to napisałes!!!!!!! zgadzam sie całkowicie z Tobą, może i savickas statycznie ma większą siłe od pudziana, ale to mariusz jest najlepszy!! Wygląd też ma znaczenie!! dla wyglądu pudzian też pracuje a big Z ma sylwetke w dupie. Wogóle to pudzian jak by chciał to mógłby po zakonczoniu kariery sportowej zostac jeszcze kulturystą, teraz bedzie jeszcze walczył w mma, on ma szeroki wachlarz możliwości a savickas może tylko dzwigac i dzwigac. MARIUSZ jest NAJWIĘKSZYM ATLETĄ wsrod strong manów na świecie!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariusz nie jest najlepszy bo jest "ładny" tylko dlatego że ma wyniki.
To że może być kulturystą czy walczyć w mma niema w tej sprawie znaczenia.
Gościa któren nie uznaje 3 z 5 tytułów Mariusza bo są "nieprawdziwe" to jeszcze niech mi powie kolega kto jest prawdziwym miszczem w HW champion WBC,WBA,WBO,IBF czy IBO ?? To już jest właśnie grzebanie w poszukiwaniu powiem dziury w całym bo
" gówna " było by nieładnie.
a i jeszcze jedno " komu imponuje Sawickas" no mnie cholernie jest jednym z najlepszych sportowców a w tym roku jest NR.1 WSM
to jest imponujące


Zmieniony przez - Hauteclair w dniu 2009-10-04 23:47:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1391
Biegnij do niepo po autograf :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam pobiegaj , zobaczysz jak nogi bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1235
z całym szacunkiem ale w boksie unifikacje są obowiązkowe i przeprowadzane co kilka lub kilkanaście miesięcy,i jak ktoś nie przystąpi to oddaje pas,a w strongmanie najlepsi nie startowali razem od 5 lat widzisz różnicę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody STRONGMAN - Lidzbark Welski 26.07.2009r.

Następny temat

WYGLĄD TRÓJBOISTÓW

WHEY premium