SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wsm 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 134683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36990
Pamiętam Pudzian z dawnych lat, to w niektórych konkurencjach się bawił i wtedy miał prawdziwa moc, teraz konkurencja nadrobiła dystans...ciężko mu będzie

nothing's gonna be the same now...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
Mając taki skład w FINALE nikt sie nie bawi... ;) i moze to w sumie zle, bo zabawa dodawała Mariuszowi większego powera ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 431
Nie wiem, nie wiem - tak na 80% tytuł wędruje na Litwę, w przypadku przewagi Zyndrunasa w wysokości 5 pkt, w grę wchodzi jedynie błąd popełniony w jakiejś konkurencji np. w kulach. Kula wypada Litwinowi i ten zajmuje np. 8 miejsce. To chyba jedyna możliwość odrobienia strat. Mimo to, dopóki piłka w grze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36990
tez mi się wydaje ze Zyndrunas 1 noga już na 1 stopniu podium...

nothing's gonna be the same now...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2651
Jeśli to przeciaganie łódzi jest w siadzie to jest nadzieja ze Savi nie da rady wydolnosciowo. Dereka z kolei widzialem na zawodach w szwecji gdzie podczas przeciagania poczul sie za pewnie i uzywal wylacznie sily rak, spuchl oczywiscie. Mam nadzieje ze teraz tez popelni ten blad

"Nie szata zdobi człowieka, ale muły".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
paw źle wpisałeś wiadomości 1 był holands ,sawickas,ortmayer http://www.timesofmalta.com/articles/view/20091001/local/plane-challenge 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8437
Olit3k a niby jak wpisałem?przeciez napisałem ze holands 1 w plane pull..zaraz sprawdze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
mam na myśli ortmayera bo on był 3 spr na oficjalnej;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Mowilem od poczatku ze na zloto nie mamy szans.
Big Z tyle razy wygrywal AC ze nie ma watpliwosci co do tego ze jest najsilniejszy na swiecie.Jedyna szansa w tym jakby popelnil jakis karygodny blad.Mariuz z kolei jest w stanie z nim wygrywac tylko w konkurencjach gdzie trzeba jak najszybciej za******lac z jakims relatywnie nie najwiekszym ciezarem.Tam gdzie pojawiaja sie potworne obciazenia Big Z bedzie jego i innych gromil pokazywal to juz tyle razy na AC ze tu nie ma watpliwosci.
Dla mnie jakims pocieszeniem jest to ze Mariusz nie odstaje od Poundstonea i wygrywa z nim jak narazie.
A co do "paluchow" to Mariusz wcale nie zrobil slabego wyniku bo pobil swoj rekord w porownaniu do zeszlego roku az o 8 sekund !! i mimo to mial tak dalekie miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
w 2007 miał 31.15 i pamietam komentarz po i przed starciem 'jeśłi pudzinowski ma jakaś słabość to to jest to;po skonczeniu paluchów słabość jaka słabość... zreszta sami zobaczcie

:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody STRONGMAN - Lidzbark Welski 26.07.2009r.

Następny temat

WYGLĄD TRÓJBOISTÓW

WHEY premium