SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wsm 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 134873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
o 10:00 rano zaczyna sie Farmer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
korde mi te fotki mediaplayer nie otwiera :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
widząc jak mario trenuje na worku moge powiedzieć tyle że nie ma szans jeśli nie zmieni obwodu bicepsa na mniejszy ,przynajmniej z 10cm to może da rade wygrać w stójce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
On go podniesie i wyrzuci za ring... xD Pudzian vs Najman to nie ten dział chyba.. :D poza tym do walki jeszcze troche czasu... zajmyjmy sie WSM bo jutro juz 1 dzien zawodów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8437
Konkurencje finałowe
Giant Farmers Walk
50m
This is a timed event.
The athletes walk 25m, put the farmers down, turn around and pick it up to walk another 25m.
75 seconds
160kg/353lbs (per hand)

Fingal Fingers
75 seconds
200/225/250/275/320 kg
440/495/550/605/705 lb

Plane Pull
25m
75 seconds
44 tones

FRIDAY

Apollo's Axle for reps, from the ground

75 seconds
155kg/342lbs

Boat Pull/ Arm over arm

20m
75 seconds
300kg/660lbs

Car Deadlift for reps
75 seconds
350kg/770lbs

SATURDAY

Atlas Stones

75 seconds
100/110/120/140/160 kg
220/245/265/310/360 lbs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
najman będzie strasznie obolały na drugi dzień po walce:P panowie pudzian może mieć nawet te 56 w bicepsie czy ile tam ma to mu za wiele nie przeszkadzam :P prawie 20 lat ćwiczy karate z 10 lat boks :P sztuki walki nie są mu obce był przecież nawet wicemistrzem polski w karate:P czyli tak jak najman przyjmie na szczene bombe od pudziana i wytrzyma to będzie kozak :P bo po drugiej będzie już nietomny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8437
Prosze nie zasmiecać tematu bo potem robi sie to nieczytelne.Jest juz założony temat Pudzian VS najman.Tutaj gadamy o WSM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 431
Master_10 ja nie bronię Derka, nie wiem czy wiesz, ale amerykanie nie przepadają za nim. Na Youtube niektóre komentarze brzmią w stylu: "Chcę aby tytuł wrócił do USA ale nie w rękach Derka. To zarozumiały gliniarz." i tym podobne. Możliwe, że maltańska publiczność będzie kibicować Pudzianowi. ;)

Tak czy siak Mariusz powinien zrobić wszystko co w jego mocy, aby wygrać Spacer Farmera - to jedna z jego koronnych konkurencji i wygranie jej spowoduje, że w następnej konkurencji będzie wiedział ile potrzebuje do zwycięstwa. Jedno jest pewne, za ciekawych konkurencji w tym roku nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 152
tundra chyba mało sie znasz na sportach walki wierz mi duży biceps przeszkadza chodzby w dobrej gardzie a tym bardziej w wyprowadzeniu szybkiego i skutecznego ciosu,i to że ćwiczył karate i boks nie ma nic do tego musi być poprostu mniejszy szybszy i zwinniejszy jak teraz jest(jak chcesz coś sie dowiedziec na ten temat to poszukaj na necie polska szkołe boksu feliska sztama)to przyznasz mi racje tak na marginesie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody STRONGMAN - Lidzbark Welski 26.07.2009r.

Następny temat

WYGLĄD TRÓJBOISTÓW

WHEY premium