SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wsm 2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 144100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
no raczej.. nie ma innej opcji ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
każdy by chcial xD
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 431
Sytuacja wygląda tak: Pudzian musi zająć miejsce wyższe o dwie lokaty od Big Z, będą mieli wówczas tyle samo pkt, ale w bezpośrednim starciu to Mariusz będzie górą. Już widzę te kłótnie na forum : "Ale Pudzianowi w tym roku nie należało się WSM itp "
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11648
forum szczepanskiego:

Czyli Mario musi zdobyć aż o 3 oczka więcej niż Big Z.(odrobienie 2pkt daje i tak zwycięstwo Savickasowi, wygrał więcej konkurencji). Będzie ciężko, ale jak mówią , nadzieja umiera ostatnia ....

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Master, za co mi dzienkujesz? Przeciesz wiadomo że Pudzian to leszcz na koksie, jak go komisja olimpijska pozbawi koksu to go Najman dojedzie i będzie po zabawie. Tyle na temat.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11648
czyzby powtorka z MALBORKA?

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11648
Kruszek nie tan dzial! Nara

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17700
Kruszek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
Kruszek... nie wypowiadaj sie i nie zasmiecaj forum bo robisz tylko burdel...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10539
kruszek widze jakies kompleksy.. kazdy sportowiec jedzie na koksie bo sa do tego zmuszenii bez koksu nie ma wynikow.. zreszta popatrz na swoje wyniki..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody STRONGMAN - Lidzbark Welski 26.07.2009r.

Następny temat

WYGLĄD TRÓJBOISTÓW

electro
Polecane artykuły