Hey. Układam plan siłowy i potrzebuje waszej pomocy(znowu
) Zamierzam w nim umiescic od 3-5 cwiczen wielostawowych + 2 uzupelniajace. Schemat wyglada mniej wiecej tak: Przysiady, wyciskanie na lawce prostej, podciaganie na drazku, wyciskanie zza karku(lub sprzed klatki piersiowej) i wiosłowanie. No wlasnie co tych cwiczen to raczej nie mam watpliwosci, jednakze ciekawi mnie wasza opinia na temat podciagania na drazku i wioslowania. Wiem, ze sa to cwiczenia wielostawowe, dzialajace przedewszystkim na najszerszy grzbietu, lecz z roznym skutkiem. Czy na jednym treningu umieszczac zarowno drazek jak i wioslowaniem, czy moze na jednym treningu wioslowanie, na drugim podciaganiem, a moze jedno z nich wykluczyc? To jest pierwsze pytanie
Teraz drugie: Czy przysiady, wyciskanie na plaskiej, wyciskanie zza/sprzed głowy, podciaganie na drazku i wioslowanie to dobry zestaw na pojedynczy trening, czy lepiej niektore elementy zmodyfikowac(dodac cos lub wyrzucic) Madre rady mile widziany
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 70
Wzrost: 180
Cel treningowy: siła
Staż treningowy na słowni: 2 lata
Uprawiane inne sporty: tak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): yes
Dieta: oczywiscie
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
) Zamierzam w nim umiescic od 3-5 cwiczen wielostawowych + 2 uzupelniajace. Schemat wyglada mniej wiecej tak: Przysiady, wyciskanie na lawce prostej, podciaganie na drazku, wyciskanie zza karku(lub sprzed klatki piersiowej) i wiosłowanie. No wlasnie co tych cwiczen to raczej nie mam watpliwosci, jednakze ciekawi mnie wasza opinia na temat podciagania na drazku i wioslowania. Wiem, ze sa to cwiczenia wielostawowe, dzialajace przedewszystkim na najszerszy grzbietu, lecz z roznym skutkiem. Czy na jednym treningu umieszczac zarowno drazek jak i wioslowaniem, czy moze na jednym treningu wioslowanie, na drugim podciaganiem, a moze jedno z nich wykluczyc? To jest pierwsze pytanie
Teraz drugie: Czy przysiady, wyciskanie na plaskiej, wyciskanie zza/sprzed głowy, podciaganie na drazku i wioslowanie to dobry zestaw na pojedynczy trening, czy lepiej niektore elementy zmodyfikowac(dodac cos lub wyrzucic) Madre rady mile widziany
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 70
Wzrost: 180
Cel treningowy: siła
Staż treningowy na słowni: 2 lata
Uprawiane inne sporty: tak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): yes
Dieta: oczywiscie
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz