SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2 treningi dziennie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2766
Witam.Chcialem zapytac co myslicie o temacie.Czasem jak mam dzien wolny to zastanawiam sie czy nie byloby zle jak rano zrobilbym sobie dodatkowy trening(walka z cieniem,bieganie itp.).Wiem ze na obozach maja po kilka treningow dziennie,ale moze cos takiego jest ok tylko przez krotki okres czasu?

(L)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39451
a jesli robimy trening SW i na siłowni w jednym dniu to od ktorego treningu najlepiej zacząć??
Jeden po drugim?

Tu jest pytanie co jest priorytetem?
Jezeli silka jest dodatkiem, to zdecydowanie korzystniej zaczac od sw. Szczegolnie jezeli mamy do czynienia z treningiem technicznym, albo z elementami treningu szybkosciowego, gdzie organizm powinien byc w pelni wypoczety.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
A czemu nie? Jeśli dasz radę to śmiało

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje zdanie jest takie... jeśli czujesz że dasz rade trenuj ale jeśli zaczną cie łapać skurcze i będziesz czuł się wykończony to przystopuj trochę... ^^
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
Tak jak wyżej jeśli dasz rade to trenuj 2 razy dziennie.
Trening poranny nie rób na maxa żeby się dojechać bo na wieczornym będziesz wypompowany. Rano trenuj technikę, zacznij trening 20 minutowym luźnym biegiem, po biegu dogrzej jeszcze resztę ciała i porozciągaj się trochę i już jesteś gotowy do treningu. Teraz Twój pomysł na i na koniec treningu brzuszki i rozciąganie.
Ja tak to widzę ale wszystko sam sobie ustalisz.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 325 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1214
wazne aby po cyklu 4 - 6 mocnych treningów zrobic dzien słabszy bądz całkiem ogólnorozwojówke :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3842
Popieram zdanie 4rScopion rano lżejszy a potem ostry trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10277
Z racji tego że temat nie jest aż taki nie zakładam nowy a mam podobne pytanie :)
Kolega wcześniej pisał o 2 treningach - rano i wieczór.
Chcę z kolegami się dodatkowo zapisać na mma ale akurat treningi są wtedy kiedy mam kb tyle że później i jest odstęp 1,5h. Wszystko to razem tylko 2 razy w tygodniu, a w osobne dni trochę siłowni. Testował kiedyś ktoś taką kombinacje jeden trening po drugim ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
Ja prosto z MT na boks biegłem 20:00 wybiegałem z klubu a 20:10 już na boksie do rozgrzewki się dołączałem jak dasz rade to ok ale jak masz po jednym ledwo żywy być i na drugim nie mieć siły na nic to lepiej nie tracić kasy.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10277
no to ok :) Myślę że dam rade tylko chciałem się dowiedzieć czy ktoś tak robi ;d
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39451
yaru89
Rade dasz, tylko teraz pytanie, jakiego typu sa to treningi.
Najkorzystniej by bylo, gdyby pierwszy byl raczej treningiem technicznym a drugi wytrzymalosciowym (a przynajmniej mozliwie nie na odwrot).

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a jesli robimy trening SW i na siłowni w jednym dniu to od ktorego treningu najlepiej zacząć??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze worka treningowego :)

Następny temat

Samoobrona, uszkodzenie ciała.....Prawo.

electro
Polecane artykuły