Witam... Cwicze około 6 miescięcy nie regularnie tzn. cwiczylem 2 miesiace przerwa itd. Mam 14 lat 183 wzrostu waże około 80kg (mało tłuszczyku ale troszkę jest) mógł by mi ktos ułozyc plan cwiczen diete itp. cwicze w warunkach domowych nie posiadam zadnego sprzetu tylko ławeczke i 2 sztangielki po 7,5 kg
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 80
Wzrost: 183
Cel treningowy: chcem wyrzezbic sylwetke i przybrac jeszcze troche na masie
Staż treningowy na słowni: 6 miesięcy w domu
Uprawiane inne sporty: Siatkówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): 2 sztangielki , ławeczka
Dieta: mam doste do wszystkich srodkow
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 14
Waga: 80
Wzrost: 183
Cel treningowy: chcem wyrzezbic sylwetke i przybrac jeszcze troche na masie
Staż treningowy na słowni: 6 miesięcy w domu
Uprawiane inne sporty: Siatkówka
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): 2 sztangielki , ławeczka
Dieta: mam doste do wszystkich srodkow
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: brak
Krzysztof Piekarz