SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wyciskanie hantli głową w doł,

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3933
Stosował ktos to cwiczenie ? Słyszałem ze doskonale rozbudowuje klatke piersiową. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22038
Spoko, ale co, chcesz o tym porozmawiać po prostu? :) Ćwiczenie dobre jak każde inne, z pewnością warto stosować.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3336
Włąsnie myslalem o nim , bo na plaskiej standardowo pracuja mi mocno tylko zewnetrze plus góa i barki , a srodkowa nizsza czesc wcale
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22038
To olej płaską! Stosuj ją cyklicznie, jak każde ćwiczenie, a nie powtarzaj zawsze jak mantrę!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1188
W moim przypadku odczułem, że skos w dół bardzo ładnie pompuje moje mięśnie i dobrze podcina klatkę. Aczkolwiek wiadomo, że skos dodatni najbardziej angażuje klatkę i najlepiej buduje wielkość cyca
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 339
ja wlasnie jestem jak to pln polska po klatce jak to poniedzialki...i jako pierwsze cwiczenie zrobilem skos w dol na hantlach :D i powiem ze ladnie robi do samego srodka do mostka :D a tego wlasnie mi bylo potrzeba :]

... juz nie potrafie, to boli !! ale jutro znow sie widzimy- silownia!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENIN DO OCENY NA MASE!!!

Następny temat

trening cykliczny

electro
Polecane artykuły