SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka głowa w dół?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Gochan z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
Witam wszystkich serdecznie;] No wlasnie jak robi sie cwiczenie na klatke glowa w dol? gdzie dokladnie opuszczac sztange? jak miejwiecej ma wygladac ten ruch? czy ilosc serii i powtorzen ma byc taki sam jak np na lawce poziomej? klatke trenuje raz w tygodniu ,jak kazdy miesien,a trening wyglada nastepujaco:
1.Lawka pozioma 4 serie od 12 do 6 ruchow co seria dokladam 5kg
2.Lawka skosna glowa w gore jak wyzej tyle tylko ze co serie dokladam po 10kg
3. waski chwyt na lawce poziomej serie jak wyzej
4.KLATKA GLOWA W DOL serie jak wyzej???
5.Wypieti na skosie glowa w gore 5 serii jednym ciezarem
6. rozpierki na poziomej laweczce jednym ciezarem albo linki przy czym progresja

czy np skos glowa w dol robic przed wszystkimi innymi czy po wszystkch cwiczeniach czy moze w inne miejsce je wpakowac?;] cwicze jakies 1,5 roq bez wiekszych przerw w sumie opuscilem moze 20 dni treningow...(to jest zapal co nie?:P) skos glowa w dol dopiero zaczalem robic, zrobilem narazie raz, chodzi mi o rozbudowanie bardziej dolnych aktonow klatki, no i poszerzenie jej u dolu;] z gory thx za odpowiedzi pozdrawiam i dzieqje:D


pozdrawiam i dziekuje

SiGUsEk

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
To sie nazywa brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
może coś o sobie ? ile ćwiczysz ? jaki jest cel treningu

mi osobiście ten trening za dobrze nie wygląda za dużo wszystkiego


mięśnie to podstawa


oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
dlatego tak duzo tego bo jestem swiezo po cyklu dlatego tyle cwiczen;] no i tez dlatego ze tylko raz w tygodniu robie kazdy miesien, czyli raz a dobrze;] a chodzi mi glownie o mase!!! mniej o sile, przedewszystkim MASA, cwicze 1,5 roq bez wiekszych przerw, w sumie opuscilem jakies 20 dni treningow przez ten czas...co jeszcze mam napisac? jak cos pominalem to wspomnij o tym;]

pozdrawiam i dziekuje

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
daj ostatni trening zobaczymy


mięśnie to podstawa


oto moje zdjęcia po 4 miechach ćwiczeń

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=94977
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
ale sqpmy sie glownie na tym cwiczeniu klatka glowa w dol jak to sie robi???;]

pozdrawiam i dziekuje

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.htm#5


A trtening na zajechanie- po co aż tyle ćwiczen??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
poprostu chce mi sie robic;] skoncze 4 cwiczenie i mam jeszcze tyle pary ze moge dalej i tak se robie, a zreszta po cyklu jestem takze korzystam z tych sil, potem zmiejsze tak do 4 cwiczen;] dzieki za odpowiedzi pozdriawiam i sogi dla was;]

pozdrawiam i dziekuje

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli po wykonaniu 4 ćwiczen masz jeszcze parę w trenowanych mięśniach, to znaczy, że podczas wykonywania tych ćwiczen opieprzałeś się...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4432
nie nie nie zle mnie zrozumiales...pierwsze 4 cwiczenia sa baaardzo wyczerpujace, ja nigdy sie nie opiepszam na treningach uwierz mi...chodzi mi o to ze mam checi i na tyle sily ze moge jeszcze zrobic kolejne dwa cwiczenia...wszystkie cwiczenia robie naprawde bardzo dokladnie i jak najwieksze ciezary jakie jestem w stanie oderwac od ziemi:D a jak wiesz na ,albo swiezo po koxie zasuwa sie na silowni jak nakreconym...cwicze 1,5 roq i powtarzam ze NIE OPIEPSZAM SIE NIGDY!!!;] pozdrawiam;]

pozdrawiam i dziekuje

SiGUsEk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kox po 1.5 roku cwiczen :/ ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sigusek radzilbym Ci raczej posluchac Michaaila...on wie co mowi.Kilka miesiecy temu moj plan wygladal dokladnie tak samo jak Twoj...a moze byl jeszcze "gorszy" tez mi sie wydawalo ze nigdy sie nie opiepszam i wszystko robie dokladnie.Teraz po skorygowaniu planu i 60 minutach treningu jestem bardziej zmeczony niz kiedys po 2,5 godz.
"......1.Lawka pozioma 4 serie od 12 do 6 ruchow co seria dokladam 5kg
2.Lawka skosna glowa w gore jak wyzej tyle tylko ze co serie dokladam po 10kg
3. waski chwyt na lawce poziomej serie jak wyzej ...."
Po Twoich treningach to.... jest bardzo ciekawe....chyba ze to wszyscy moi znajomi po jakims czasie byli tylko tacy slabi.Mam pytanko.... w waskim uchwycie od ilu kg zaczynasz serie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak szeroko ?

Następny temat

jak zrobic barki

WHEY premium