Witam! Już od około roku obserwuje to forum. Przez cały ten rok cwiczyłem różnymi układanymi przeze mnie planami. Efekty były nikłe, a w sumie to nie było ich w cale. W ostatnim tygodniu sierpnia postanowiłem, że od nowego roku szkolnego zacznę porządny trening, a że zawsze brakowało mi motywacji zdecydowałem się też na założenie dziennika. Będę trenował planem który możecie znależc na samym dole tej strony(opcja bez ekspandera) http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.html . Lekko go zmieniłem, ponieważ niektóre cwiczenia mi nie pasowały. Do dyspozycji mam dwa 5 kg hantle. Trening będę wykonywał 3 razy w tygodniu (pon, śr, pi), a zaczynam dokładnie 31 sierpnia. Teraz trochę danych.
Wiek: skończone 16 lat
Wzrost: 173 cm
Waga: 60 kg
Wymiary: (wszystkie podane na luzie)
Biceps: 26 cm
Przedramię: 23 cm
Klatka piersiowa: 86 cm
Łydka: 37 cm
Udo: 50 cm
Pas: 78 cm
Cel: Lekkie wyrzeźbienie, i przygotowanie się pod Ew. trening na siłowni. Liczę też, że łapa, chociaż centymetr urośnie, bo niby wszystko wygląda proporcjonalnie, ale jest niedosyt.
Dieta: Brak wyliczonej diety, ale będę przykładał uwagę do tego, co jem.
Trening:
Pompki płasko 3 x do zmęczenia
Pompki z nogami na podwyższeniu 3 x do zm.
Pompki szwedzkie 3 x do zm.
Przysiady 4 x 10( wcześniej miałem problemy z kolanami)
Wspięcia na palce 3 x do zm./noga
Nożyce 4 x do zm.
Unoszenie tułowia 4 x 15
Uginanie ramion z hantlami 4 x do zm.
To chyba na tyle. Za chwile dodam jakąś fotkę.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2f6bb6dbad53fd6.html
Zdjęcie trochę dziwnie wyszło. Wydaje się jakbym był taki przysadzisty i z brzuchem ale tak nie jest
Zmieniony przez - BigBoy93 w dniu 2009-08-29 19:14:07
Zmieniony przez - BigBoy93 w dniu 2009-08-29 19:18:59
Wiek: skończone 16 lat
Wzrost: 173 cm
Waga: 60 kg
Wymiary: (wszystkie podane na luzie)
Biceps: 26 cm
Przedramię: 23 cm
Klatka piersiowa: 86 cm
Łydka: 37 cm
Udo: 50 cm
Pas: 78 cm
Cel: Lekkie wyrzeźbienie, i przygotowanie się pod Ew. trening na siłowni. Liczę też, że łapa, chociaż centymetr urośnie, bo niby wszystko wygląda proporcjonalnie, ale jest niedosyt.
Dieta: Brak wyliczonej diety, ale będę przykładał uwagę do tego, co jem.
Trening:
Pompki płasko 3 x do zmęczenia
Pompki z nogami na podwyższeniu 3 x do zm.
Pompki szwedzkie 3 x do zm.
Przysiady 4 x 10( wcześniej miałem problemy z kolanami)
Wspięcia na palce 3 x do zm./noga
Nożyce 4 x do zm.
Unoszenie tułowia 4 x 15
Uginanie ramion z hantlami 4 x do zm.
To chyba na tyle. Za chwile dodam jakąś fotkę.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2f6bb6dbad53fd6.html
Zdjęcie trochę dziwnie wyszło. Wydaje się jakbym był taki przysadzisty i z brzuchem ale tak nie jest
Zmieniony przez - BigBoy93 w dniu 2009-08-29 19:14:07
Zmieniony przez - BigBoy93 w dniu 2009-08-29 19:18:59
Krzysztof Piekarz

Jeśli dziś nic sobie nie zrobię to od jutra ruszam z tym planem. Mam sporo zapału i mam nadzieję, że on nie skończy się tak szybko
Pozdro
Odbył się on wczoraj, ale internet mi coś nie śmigał wiec opisuje dziś. Przed treningiem zjadłem makaron z groszkiem i kukurydzą i kawałkami piersi z kurczaka. Lekka rozgrzewka i poszło. Najpierw pompki płasko. Robiłem w szerokim rozstawie żeby bardziej klate ruszyło ale triceps też dostał. Jak robiłem pierwszą serię pompek na podwyższeniu to czułem, że triceps zaraz mi eksploduję. Musiałem wywalic pompki szwedzkie bo dałbym rade zrobic najwyżej 2-4 powtórzeń. Czyli mieliście racje, że za dużo pompek